Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

Sebek 15:54, 09 maj 2019


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
lojalna_ napisał(a)


Hej Sebek ja juz dziś parę razy zmoklam fatalna pogoda ...wiem wiem deszcz potrzebny )))

Az dziwne ze nie siedzi w Dubaju hihi ja juz myślałam że tam zamieszkałes albo w innym ciepłym miejscu ))

Chcieliśmy się tam wybrać w czerwcu na wakacje ale dowiedziałam się że jest tam już za ciepło i lepiej styczeń grudzień wybrać )))


Czerwiec za ciepło, zdecydowanie. We wrześniu ledwie tam dawałem radę. A na razie mieszkam gdzie mieszkam. Choć po obronie nie wiem co będzie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
lojalna_ 16:08, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
tulucy napisał(a)
Skąd u Was ten deszcz, podzielcie się trochę...

Ja to tak z ciekawości, jak piesio omija rabaty?


Wreszcie bo nie było go długo i ciągle podlewanie . Fidek biega juz na pamięć i to dosłownie jsk jest zmiana na rabacie i poszerzenie trawNika to zawsze się w pakuje w nowe nasadzenia a potem już pamięta. To grzeczny i mądry piesek naprawdę nie ma szkód w ogrodzie . Czasami ogonem potrącił płatki tulipanów hihi buxiolki ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:10, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Sebek napisał(a)


Czerwiec za ciepło, zdecydowanie. We wrześniu ledwie tam dawałem radę. A na razie mieszkam gdzie mieszkam. Choć po obronie nie wiem co będzie


Całe życie się uczymy )) Powodzenia Sebek
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:11, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
inka74 napisał(a)
ja do niej raz na tydzień podchodzę i jej mówię, że ja wyrzucę jak się nie weźmie za siebie. Może to pomoże, choć w przypadku mojego syna i zaganiania do lekcji marnie wychodzi ;(


Haha znam te metody fakt słabo skuteczne. Bo tak mi przyszło do głowy ze może jeszcze szkoda tyle już stała )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:25, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
effka napisał(a)
Bardzo Ci dziękuję, świetnie wymyśliałaś ten układ a w lecie, to .... oh i ah!

Czy mi się wydaje, czy masz jeszcze takie rabatki wyspy w trawniku, chodzi mi o te:





Reszta rabat to u skoki nie ma już takich mocno wysuniętych w trawnik ., bo już tak naprawdę nie ma miejsca. Te u skoki czasami znikają jak coś dosadzam i wycinamy trawnik i znowu się pojawiają jak coś dokupie . Ale to już chyba konie takich zabaw trawnik się kończy )). Grześ narzeka ze źle mu się kosi w takich zębach . ))



____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:28, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
paradas napisał(a)
Ale pięknie równiutko, ta ścieżka gdzie są hortensje, bukszpan i trawy (stipa?) wygląda bajecznie. Najlepsze zdjęcia to te gdzie piesek się uśmiecha na pierwszym planie
Pozdrawiam.


Dzięki wielkie . Jeśli mowa o ścieżce z białek kostki to widać evergoldy które zakwitły stipy mam mało nie panuje nad nią i ja ograniczyłam )(
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:30, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
MirellaB napisał(a)
Pozdrawiam Cię Jolu Zdjęcia piękne, piesio najpiękniejszy - gwiazda obiektywu


Cześć Mirelko kochana . Buxiski dla Ciebie . Masz w tym roku moja ulubiona roślinkę drobnolistna która miałam w betonowej donicy ? Mnie się udało ja zdobyć klejny raz i zaraz po przymrozki ch idxie z domu na taras )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:34, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kawa napisał(a)
nooo Jola ty to wiesz jakie wejście smoka zrobić ;D
slicznie po prostu tyle różnych form które ze sobą współgrają
a to kwitnące drzewko z różowymi kwiatuszkami to jakaś wiśnia?



Drzewko to trzy drzewka moje ukochane amanagawy są bldo różowe jak zaczynają kwitnać a jak już mają liscie to ostro różowe )((( uwielbiam je ))



____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:36, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
SlonecznyOgrod napisał(a)
Pięknie masz, tulipanowy szał, ale i trawnik zadbany nadaje elegancji całości.
Piesek rozszalały to chyba szczęsliwy, aż dziwne że nie widac szkód


Dziękuję za dobre słowo . Jak wracam do domu to każdy dzień to miłe zaskoczenie czujemy się tutaj naprawdę dobrze ))) Fidusia biega na pamięć czasami traci ogonem jakiś kwiatek ale chyba tez mu się podoba i nie psuje rabat )))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:37, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Wiolka5_7 napisał(a)
Jolu przepięknie u Ciebie
Uwielbiam Twój ogród i psiaka


Dziękuję Violu zawsze jestes miłe widziana zapraszam )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies