Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

lojalna_ 16:55, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Dziękuję za odwiedziny jeśli p ominęła jakieś pytania to proszę krzyczeć głośno buxiaki śle idę do Was ))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
HannaR 18:13, 09 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
lojalna_ napisał(a)




Szok ja jedna rabata zmienia swoje oblicze w różnych porach roku.
Jolu, wycinasz liście tulipanów?
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
wiklasia 19:26, 09 maj 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
HannaR napisał(a)

Szok ja jedna rabata zmienia swoje oblicze w różnych porach roku.
Jolu, wycinasz liście tulipanów?


Ha, ha, a ja myślałam, że to dwie całkiem różne rabaty

A na trawniczku to bym sobie zaległa - mięciusi się wydaje
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
iwonkap 20:35, 09 maj 2019

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
lojalna_ napisał(a)

tylko mi wystarczy szerokości ogródka żeby zrobić fotę po całości hii hi to zrobię .
A jesienią taki busz )



czy mozesz napisac jakie sa tutaj rośliny ?
leon60 20:56, 09 maj 2019


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Jolu cudnie masz
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Margarete 21:04, 09 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Pięknie, kolorowo, tulipanowo i magnoliowa..../A na tej fotce tulipanów z berberys ani to one stoją wyprostowane jak wojsko na defiladzie ( takie mam d ja skojarzenia a'propos dzisiejszej defilady na Dzien Zwycięstwa )

Genie zazdroszczę - moja stracona i złmaba już dawno...skutkiem właśnie takiego szaleństwa i biegania jak u ciebie na focie z tym że sprawcy działali wspólnie : moje wnuki z moim psem. Genia została połamana a ja....no ja nie mogłam się na nich gniewać.

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
MirellaB 21:27, 09 maj 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
lojalna_ napisał(a)


Cześć Mirelko kochana . Buxiski dla Ciebie . Masz w tym roku moja ulubiona roślinkę drobnolistna która miałam w betonowej donicy ? Mnie się udało ja zdobyć klejny raz i zaraz po przymrozki ch idxie z domu na taras )))

Jolu w tym roku nie była w planach do posadzenia, no chyba, że jednak zmienię koncepcję U mnie w ogrodniczej mają ją każdego roku. Przynajmniej tak było dotychczas
Pamiętasz jak u Ciebie forumowicze się nią zachwycali, a u mnie nikt nawet nie zwrócił na nią uwagi hi hi.
Jak / z czym planujesz ją posadzić?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
malgol 08:48, 10 maj 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Jolu, alez masz pięknie! Co zaglądam to niezmiennie mnie urzeka Twój ogród.Fido to prawdziwa ozdoba ogrodu Na równi z tulipanami i równiutkimi kancikami . Nie wiem ,która fotka bardziej mi sie podobaPrze-pię-knie!
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Ewa777 11:32, 10 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18272
Jolu, cudnie, cudnie, cudnie Tulipany przepiękne w tej ilości i te kolory! Magnolie też mnie zachwycają. Dużo masz ich.Potwierdzam, że Genie kwitnie długo i powtarza kwitnienie latem, równie bogato U mnie trochę przypala płatki (ale nie wiem czy to słońce, czy mróz).

Pochwal Grzesia, bo trawnik idealny

Stokrotki czerwone mamy takie same
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
aisza222 09:56, 15 maj 2019


Dołączył: 28 mar 2019
Posty: 23
Jolu przepiękny ogród stworzyłaś, jest zachwycona . Przeglądnełam od pierwszej strony.
Ja dopiero zaczynam swoja przygodę z ogrodem
____________________
Ela Pięknego początki :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies