Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

Gardener27 19:16, 22 wrz 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Zakupy cebulowe na bogato, wiosną będzie kolorowo.
Ogród w promieniach słońca bardziej letni niż jesienny. U nas pada i nie chce przestać.

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Ewa777 21:04, 22 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Gardener27 napisał(a)
Zakupy cebulowe na bogato, wiosną będzie kolorowo.
Ogród w promieniach słońca bardziej letni niż jesienny. U nas pada i nie chce przestać.



Na razie posadziłam wczoraj tylko 86 cebulek. Dziś już i u nas padało.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
lojalna_ 16:02, 23 wrz 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jak słonecznie ...aż się uśmiecha człowiek slicznie.

Juz sadzić cebulki ? Ja w pafziernilu )

Sporo tego masz )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Mirella 16:31, 23 wrz 2017


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
299 cebulek?,będzie przepięknie, u mnie od tygodnia podlewa .
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
16:43, 23 wrz 2017
fajnie ze choć przez kilka dni miałas słońce ..nalezy ci sie ..teraz my cierpimy

PS. w zeszlym roku wsadziłam około 1000 cebut w tym z 500 tulipanów ....sadzenie nie sprawiło nam z M wiekszego problemu ....było warto ...bo wiosna mi tylko te kwiatki kwitły ..reszta wymarzła

aktualnie juz mam ponad z 200 tulipów do wsadzenia na dziewicze nowe rabaty bo licze ze te z poprzednich sezonów tez sie pokażą

najgorzej u mnie czosnki sie prezentowały sadzone w 2015 w tym roku nie były spektakularne i nie inwestowalam w tym roku w czosnki ...kupiłam symbolicznie w L zeby nie było ze nie mam czosnków
Ewa777 19:53, 23 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
lojalna_ napisał(a)
Jak słonecznie ...aż się uśmiecha człowiek slicznie.

Juz sadzić cebulki ? Ja w pafziernilu )

Sporo tego masz )))


Jolu, łapię ładne dni i sadzę, bo z pogodą nic nie wiadomo. Nie lubię pracować w ogrodzie, gdy jest zimno. A październik już za tydzień

Ten tydzień był u mnie naprawdę ładny - słonecznie i ciepło
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 19:54, 23 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Mirella napisał(a)
299 cebulek?,będzie przepięknie, u mnie od tygodnia podlewa .


Liczę na to, że będzie pięknie Sadzę tylko na nowych rabatach. Reszta mam nadzieję, że powtórzy z ubiegłych lat
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
18:48, 24 wrz 2017
Ewo dokupiłam dzis czosnków w L ....bo jak ostanio analizowałam temat czosnków u mnie ...to wychodzi ze w 2018 moge czosnków na rabatach nie będe ogladac ....wiec pojechałam i sie obkupiłam ale juz bardzo przebrany asortyment został.
Ewa777 19:41, 24 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
eee_taam napisał(a)
Ewo dokupiłam dzis czosnków w L ....bo jak ostanio analizowałam temat czosnków u mnie ...to wychodzi ze w 2018 moge czosnków na rabatach nie będe ogladac ....wiec pojechałam i sie obkupiłam ale juz bardzo przebrany asortyment został.

Możesz mi pokrótce napisać o co chodzi z tymi czosnkami. Dlaczego nie będziesz miała w kolejnym roku? Może ja też powinnam dokupić?
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
19:47, 24 wrz 2017
Ewa777 napisał(a)

Możesz mi pokrótce napisać o co chodzi z tymi czosnkami. Dlaczego nie będziesz miała w kolejnym roku? Może ja też powinnam dokupić?


poanalizowałam foty i wychodzi na to ze moja glina nie jest dla nich łaskawa ...co rok zamiast wiecej mam ich mniej ...w tym roku to ledwo sie pokapowałam ze to czas czosnkow ...dobrze ze dziewczyny na forum pokazały ...to poszłam szukac swoich ....w zeszłym roku czosnkow nie sadziłam ...myslałam ze beda sie rozrastac ...atu zonk
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies