Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

Ewa777 16:57, 21 sie 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
To moja rajska jabłoń. Dostałam ją w prezencie. Do tej pory owoce zostawiałam na drzewie dla ptaszków (chociaż nie widać było zainteresowania z ich strony). W tym roku chciałabym zrobić z nich nalewkę. Ale czy wszystkie rajskie jabłuszka są jadalne? Nie chciałabym nikogo otruć.



____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
BusyBee 20:34, 21 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ewa777 napisał(a)
Witaj, Jakubie
Mąż uwielbia ciąć bonsai, brakuje mu tylko czasu
Tu wiosenny kącik bonsaiowy (latem tak ładnie nie wygląda)



Drewutnię w stylu japońskim też sam zrobił


Aż to muszę zacytować No cuuudnie
Ale bym takiego bonsai przygarnęła. Zrobiłabym dla niego honorowe miejsce, bliziutko furteczki, żeby zapraszał do domku.... marzenie po prostu...

Gatki dla eMa
____________________
U BusyBee w ogródku...
Ewa777 22:51, 21 sie 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Kasiu, taki okaz chcesz mieć jak ja mam przy wejściu do domu (str.2)?
Powiem Ci, że robi wrażenie. Ludzie, którzy przechodzą obok naszego domu często się zatrzymują przy nim, a nawet robią zdjęcia
To jest jałowiec.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
GosiaJoanna 22:58, 21 sie 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Ewa777 napisał(a)


Tak myślałam, że tylko bonsai będzie się podobał


Ewcia nie martw się tym, żurawki, hortensje, itp każdy ma a takie bonsai nie... pozdrawiam
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
BusyBee 22:59, 21 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ewa777 napisał(a)
Kasiu, taki okaz chcesz mieć jak ja mam przy wejściu do domu (str.2)?
Powiem Ci, że robi wrażenie. Ludzie, którzy przechodzą obok naszego domu często się zatrzymują przy nim, a nawet robią zdjęcia
To jest jałowiec.



Bardzo mi się podoba, ale cenowo poza sasięgiem nie dziwię się, że robią zdjęcia - wyjątkowe cudo
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 23:04, 21 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
GosiaJoanna napisał(a)


Ewcia nie martw się tym, żurawki, hortensje, itp każdy ma a takie bonsai nie pozdrawiam



To się zgadza mało kto coś takiego ma poza tym masz piękne róże, hortki i donicowe: ) to mało? a jak masz chęć na zmiany, to czemu nie?
____________________
U BusyBee w ogródku...
weronika77 23:10, 21 sie 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Pochwały dla M, jałowiec do pozazdroszczenia, elementy japońskie też.
Niestety, nie odpowiem Ci na zadane pytanie o rajskie jabłuszka, też nie chcę mieć nikogo na sumieniu. Myślę, że w necie znajdziesz odpowiedź, żyjemy szczęśliwie w takich czasach, że klikniesz i masz dostęp do wiedzy (komu przyszłoby to do głowy kilka lat temu...). Pozdrawiam!
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Ewa777 23:12, 21 sie 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
BusyBee napisał(a)



Bardzo mi się podoba, ale cenowo poza sasięgiem nie dziwię się, że robią zdjęcia - wyjątkowe cudo


Kasiu, ale my kupiliśmy najzwyklejszy jałowiec srebrzysty i M. go tak wyprowadził, więc koszty nieduże.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
BusyBee 23:16, 21 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ewa777 napisał(a)


Kasiu, ale my kupiliśmy najzwyklejszy jałowiec srebrzysty i M. go tak wyprowadził, więc koszty nieduże.


No zdolny ten Twój eM po prostu chwal ile wlezie; )!!
____________________
U BusyBee w ogródku...
Ewa777 23:16, 21 sie 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
weronika77 napisał(a)
Pochwały dla M, jałowiec do pozazdroszczenia, elementy japońskie też.
Niestety, nie odpowiem Ci na zadane pytanie o rajskie jabłuszka, też nie chcę mieć nikogo na sumieniu. Myślę, że w necie znajdziesz odpowiedź, żyjemy szczęśliwie w takich czasach, że klikniesz i masz dostęp do wiedzy (komu przyszłoby to do głowy kilka lat temu...). Pozdrawiam!


Kiedyś bez komputera trzeba było by wypróbować na wścibskim i złośliwym sąsiedzie
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies