Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

lojalna_ 18:44, 18 wrz 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Hihi w punkt. To fakt zależy wszystko od słoneczka u Kaski ma piękne bordo a u Ciebie lato !

Vanil ki wymiatają za to ♡
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Kasya 18:51, 18 wrz 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41812
Anda napisał(a)
....Rosenfaszination slicznie sie prezentuje. Oby w przyszlym sezonie pokazala co potrafi


gdzie ? myslalam o jej zakupie...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Anda 18:55, 18 wrz 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Kasya napisał(a)


gdzie ? myslalam o jej zakupie...


Tutaj
https://www.ogrodowisko.pl/watek/4855-do-raju-daleko-u-ewy?page=1000#post_8
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
yolka 19:45, 18 wrz 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Pomyślności na drugi tysiąc, a ogród oczywiście piękny
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Ewa777 21:06, 18 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18416
anabuko1 napisał(a)
Ewo koło twoich pięknych hortek nie można przejść obojętnie.Chyba nie na takiej osoby żeby nie zwróciła ba nie uwagi.Piękne są.
Róże jeszcze też ładnie co kwitną.
Co to kwitnie na różowo z tą jeżówka zielona ??
A pod nimi co to za róża; blado -różowa. Śliczna jest. Cała w kwiatach . To jeden krzaczek ?



Aniu, Dziękuję za tyle pochwał
Przy jeżówce Green Jewel rośnie jarzmianka Moulin Rouge.
Na zdjęciu poniżej róża św. Tereska z Lisieux. To jest jeden krzaczek, ale mam ich całe mnóstwo w przedogródku Na tych zdjęciach je widać



____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 21:08, 18 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18416
lojalna_ napisał(a)
Dziekuje bardzo wlasnie weszłam i taka miła dedykacja buziol

piekne sa juz sama nie wiem co wybrac )))))


Rozumiem Twoje rozterki Hortensje są tak śliczne, ze ciężko wybrać tę najpiękniejszą
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 21:16, 18 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18416
Anda napisał(a)
Gratki na tysiaczek
Ogrod slicznie wyglada. Rosenfaszination slicznie sie prezentuje. Oby w przyszlym sezonie pokazala co potrafi


Ewciu, dzięki
Dziękuję Ci też za wybór róż Z Rosenfaszination jestem bardzo zadowolona. Piękne ma kwiaty, które dość długo się utrzymują. Ciężko mi na razie ocenić jej zapach, bo młoda jest dość niska. Na razie się korzeni, więc za rok, czy dwa pokaże co potrafi.

Nie wiem jak będzie z Herzogin Christiana i Rosengrafin Marie Henriette. Na razie nie widziałam ich kwiatów, bo pąki nie rozwijają się tylko zamieniają się mumie. Może to ta pogoda tak na nie działa, albo są za młode. Ale na razie szału nie ma.

Zamówiłam sobie drugą pnącą różę do towarzystwa Eden Rose - Palais Royal. Co Ty na to?
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 21:20, 18 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18416
lojalna_ napisał(a)
Hihi w punkt. To fakt zależy wszystko od słoneczka u Kaski ma piękne bordo a u Ciebie lato !

Vanil ki wymiatają za to ♡


Też myślę, że dużo zależy od słoneczka. Moje Vanilki cały dzień na słońcu (oczywiście w dni słoneczne ) Co nie wybierzesz i tak będzie pięknie Phantom ma olbrzymie kwiaty i sztywno się trzyma. U mnie słabiej się wybarwia, ale i tak go uwielbiam
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 21:21, 18 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18416
Kasya napisał(a)


gdzie ? myslalam o jej zakupie...


Kasiu, jak pytałaś gdzie mam tę różę, to Ewa podesłała Ci link. Chyba, że pytasz, gdzie kupiłam, to napisze Ci na pw
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 21:24, 18 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18416
yolka napisał(a)
Pomyślności na drugi tysiąc, a ogród oczywiście piękny


Dziękuję Jolu Ogród się zmienia. Przez ostatnie 3 lata widać wpływ Ogrodowiska. A forum nie tylko jest skarbnicą wiedzy, ale przede wszystkim gromadzi wspaniałych ludzi. Wielu z nich mogę nazwać przyjaciółmi

____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies