Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

BusyBee 17:28, 24 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ewa777 napisał(a)
Dziękuję, Aniu, za miłe słowa Męża mam bardzo zdolnego
Niedziela jak na razie udana - jest i słońce, i trochę pokropiło. Na obiad grillujemy
Miłego dnia.


Znowu prognoza pogody
Mój mały dzwonił, że pada a oni wybierają się do Gdańska na starówkę, ale to było około 13..... może nie było tak źle

Piszesz o pracach ogrodowych, a zdjęcia kancików to gdzie???
____________________
U BusyBee w ogródku...
Ewa777 22:10, 24 sie 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18387
Jak jutro będzie ładna pogoda, to zrobię zdjęcia, ale muszę się postarać, żeby znaleźć fragment, gdzie są równiutkie
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
BusyBee 22:11, 24 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ewa777 napisał(a)
Jak jutro będzie ładna pogoda, to zrobię zdjęcia, ale muszę się postarać, żeby znaleźć fragment, gdzie są równiutkie


____________________
U BusyBee w ogródku...
AsiaK_Z 13:25, 25 sie 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Witaj Ewuniu. Ja z rewizytą i z podziękowaniem, że zajrzałaś do mojego "ogrodu". W sumie nie ma w nim jeszcze nic ciekawego, ale już się dzieje - dzięki Danusi i Jej przykazaniom
Masz piękny ogród - bonsai powala na kolana. Jak już tutaj wspominano - masz zdolnego Męża i fajnie, że ma też ogrodową pasję.
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Ewa777 22:17, 25 sie 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18387
Lilie





____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 22:20, 25 sie 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18387
A tak kwitła wiosną moja rajska jabłoń

____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
ewakatowice 18:13, 26 sie 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Ewa777 napisał(a)
Teraz zdjęcia z przedogródka.
Przy wejściu do domu po lewej stronie znajduje się żywopłot z bukszpanu.
Przy okazji jest to przykład jak nie należy ciąć W tym roku pierwszy raz zaszalałam z elektryczną piłą do cięcia żywopłotu. Wiele osób tu na forum zachęca do cięcia, że to jest łatwe. To ja zamieszczam dowód, że nie wszystkim się to udaje



Po prawej, tuż przy parkingu wokół lampy rośnie jałowiec fachowo cięty przez mojego męża.



Od razu tłumaczę - proszę nie zauważać chwastów. Od dwóch tygodni mamy remont w domu i nie ma czasu na pielenie



Zachwycona jestem efektem cięcia Twojego eMusi.
Jak długo trzeba formować takie cudeńka aby był taki efekt?
ściskam ciepło na przywitanie
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Ewa777 18:25, 26 sie 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18387
Witaj Ewa Podglądam Twój wątek, ale jeszcze nie odezwałam się Jestem pełna podziwu dla Twojej rewolucji w domu!
Ten jałowiec był u nas, gdy mieszkaliśmy jeszcze w bloku. Mąż go kształtował w donicy. Od 10 lat mieszkamy w domu z ogrodem i od początku jałowiec znalazł miejsce przy lampie. Ma na pewno z 12 lat.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
ewakatowice 18:29, 26 sie 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Ewa777 napisał(a)
Witaj Ewa Podglądam Twój wątek, ale jeszcze nie odezwałam się Jestem pełna podziwu dla Twojej rewolucji w domu!
Ten jałowiec był u nas, gdy mieszkaliśmy jeszcze w bloku. Mąż go kształtował w donicy. Od 10 lat mieszkamy w domu z ogrodem i od początku jałowiec znalazł miejsce przy lampie. Ma na pewno z 12 lat.


Oj, 12 lat to ja jajko zniosę a nie uformuję cokolwiek. Zbyt niecierpliwa jestem.
A czemu po cichu, nieśmiała jesteś?
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Ewa777 18:31, 26 sie 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18387
Mam wrażenie, że wszyscy się już dobrze znają i trochę mi niezręcznie się wcinać
Jak nie masz nic przeciwko temu, to będę u Ciebie pisać
A jałowiec to ładnie wyglądał jak miał jakieś 4 lata, potem to już tylko był coraz większy Więc może 4 lata wytrzyma Twoja niecierpliwość
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies