Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U BusyBee w ogródku...

Pokaż wątki Pokaż posty

U BusyBee w ogródku...

BusyBee 14:05, 13 sie 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ewik napisał(a)
Widzę, że byłyśmy niedaleko siebie Ja w wekend zaliczyłam wystawę w Adazi, niedaleko Rygi Zdecydowanie są to kraje iście dziewicze .Widzę , że Mary sie wzieła , moja powtarza kwitnienie właśnie Miłego wypoczynku .


O!! ale zbieg okoliczności- Polaków na moim wyjeździe nie spotkałam za dużo. Tam gdzie Ty - nie byliśmy! też pewnie pięknie Masz słuszność- są jeszcze piękne puste zakątki nie tak daleko od nas i na szczęście nie tak drogo jak na południu
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 14:07, 13 sie 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ewkakonewka napisał(a)
Super wakacje widzę


Było super- tyko temperatura raczej do zwiedzanie niż do kąpieli w morzu- 22- 25 stopni
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 14:09, 13 sie 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Karol99 napisał(a)
Ale cuda.


Świat jest piękny Karolku polecam- Litwa Łotwa Estonia z namiotem
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 14:11, 13 sie 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
JulkAd napisał(a)
No tak zamiast zwiedzać muzea, co robi Ogrodomaniak?...same rośliny widzi wokół...miłego wypoczynku Pszczółko...widoki piękne


A żebyś wiedziała, że zwracałam uwagę na nasadzenia w miastach i ogrody prywatne
Jakieś skrzywienie, czy co???? masz takie samo?
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 14:14, 13 sie 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Rench napisał(a)

Odmachuję Ja też chcę nad morze....
Piękne widoki pokazujesz,fajnie że można z Wami pozwiedzać cokolwiek,jak samemu się nie da
Pokazuj jeszcze gdzie wojażysz

Też kocham morze zaraz coś wkleję
____________________
U BusyBee w ogródku...
Karol99 14:15, 13 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
BusyBee napisał(a)
Kochani- wróciłam w końcu. Byłam nie tylko na wakacjach, ale również dopełniałaam innych obowiązków. Na O nie było czasu.
Wróciłam i nie mogę patrzeć na ogród Upały trwające od połowy lipca dały się we znaki moim świeżo nasadzonym roślinkom. Padły 2 róże- niestety. I to zupełnie nie wiem czemu. Ogrodem zajmował sie mój syn i wiem, że się starał, ale przy 34 stopniach przez cały czas- to nie takie proste


Szkoda róż, ale to prawda w takie upały strasznie ciężko mają roślinki, a co już dopiero świeżo posadzone
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
BusyBee 14:20, 13 sie 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Karol99 napisał(a)


Szkoda róż, ale to prawda w takie upały strasznie ciężko mają roślinki, a co już dopiero świeżo posadzone


Dokładnie!
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 14:24, 13 sie 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
nicol21 napisał(a)

Bylam I widzialam poczatkuem czerwca - super prawda? I tam sie bacznie szalwii omacznionej przygladalam. I chyba jezowki tez tam byly....bardzo podobala mi sie tez Ta falistosc Rabat.
W ogole Ryga swietna I bardzo zielona. Na Jurmali bylam w Majori - bylas? Tam sie przekonalam ze cale zycie na die is bylam. Kolezanka z pracy polecila mi resto gdzie kazala mi zamowic tylko 1/3 porcji! Tak duza dostalam I byla tak pyszna ze hoho. Nic tylko czekam na kolejny wyjazd sluzbowy do Rygi....a ten niepredko.


Coś mi komp szleje- właśnie się napisałam i wcięło całego ta Jeszcze raz...
Ryga piękna, w Majori nie byliśmy. My robiliśmy w tydzień 3 kraje- Litwę Łorwę i Estonię. Ciężka sprawa Trzeba było się na coś zdecydować. Sporo innych miejsc odwiedziliśmy. Skupilśmy się na stolicach i Lahemaa Park w Estonii- to najdalej i nie wiem czy jeszcze tam kiedyś pojadę...
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 14:34, 13 sie 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
nicol21 napisał(a)
A Te skaly nad morzem to gdzie? Swietne!


No właśnie to Estonia- ze 100 km za Tallinnem w kierunki Pitera Lahemaa Park Narodowy. Skały polodowcowe na półwyspie Kasmu. Polecam!
____________________
U BusyBee w ogródku...
Ewa777 15:05, 13 sie 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18416
Cześć Kasiu Już wróciłaś po wojażach? Ja jestem w domu już od 4 dni
Zajrzyj do mnie - mam sporo zdjęć z wyjazdu - jest co oglądać
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies