Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

babka 21:06, 24 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
jazzy napisał(a)

Ola, ja się każdym miejscem u Ciebie zachwycam! Nieustannie!

Ale serio ? Chciałabym umieć się ograniczyć w ilości roślin, tak jak u Ciebie o tym wspomniałam, alke jakoś nie potrafię. Taka kokocha we mnie siedzi i wyleźć nie chce
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
funkia 21:09, 24 wrz 2017

Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 9
No po prostu pięknie, każde zdjęcie nadawałoby się na tapetę. Masz kobitko dar estetyczny, ta elegancja, zwiewność, prostota, to coś... Gratuluję
babka 21:12, 24 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
A wracając do kulkowca, czy jednak jest dla niego miejsce w moim przedogródku ?




Pomyślałam by dać ciut za dużą kulą buksową a kulę przesunąć bardziej w center .


To zdjęcie mnie zainspirowało:

https://pl.pinterest.com/pin/462604192966451042/

co myślicie ?
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Katkak 21:13, 24 wrz 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ola znalazłam miejsce dla kulkowca. Świetny jest.

ani waż mi się go wyrzucać .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
jazzy 21:14, 24 wrz 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
babka napisał(a)

Ale serio ? Chciałabym umieć się ograniczyć w ilości roślin, tak jak u Ciebie o tym wspomniałam, alke jakoś nie potrafię. Taka kokocha we mnie siedzi i wyleźć nie chce
Ja w Tobie kokochy nie widzę. Masz swój styl i idziesz swoją ogrodową drogą i to mi bardzo podoba się
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
babka 21:14, 24 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
funkia napisał(a)
No po prostu pięknie, każde zdjęcie nadawałoby się na tapetę. Masz kobitko dar estetyczny, ta elegancja, zwiewność, prostota, to coś... Gratuluję


Dziękuję fajnie by było jakby ktoś do tej listy fundusze dorzucił
Te niestety są coraz większym ograniczeniem
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 21:21, 24 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Katkak napisał(a)
Ola znalazłam miejsce dla kulkowca. Świetny jest.

ani waż mi się go wyrzucać .

Kasiu, wyrzucać nie mam zamiaru, jeśli nie znajdę miejsca to zostanie tam gdzie jest (chociaż szczerze to przy schodach widziałabym jakieś drzewo kolumnowe )
O tym miejscu, które wskazałaś już myślałam ale pamiętasz jak były przymiarki tej tujkowej kulki na pinu ? Zamykała przestrzeń i boję się, że z tym kulkowcem będzie jeszcze gorzej. ??????????????????????????????????
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Zana 21:33, 24 wrz 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
A może dać go bliżej ściany a nie na środku? Pomysł Kasi mi się podoba, on zrobiłby tu wyższe piętro i nawiązywałby do obgolonego giganta.

O reszcie juz nie piszę, bo mi przy Twoich fotach ciśnienie idzie w górę. Cmok.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Katkak 21:41, 24 wrz 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
babka napisał(a)

Kasiu, wyrzucać nie mam zamiaru, jeśli nie znajdę miejsca to zostanie tam gdzie jest (chociaż szczerze to przy schodach widziałabym jakieś drzewo kolumnowe )
O tym miejscu, które wskazałaś już myślałam ale pamiętasz jak były przymiarki tej tujkowej kulki na pinu ? Zamykała przestrzeń i boję się, że z tym kulkowcem będzie jeszcze gorzej. ??????????????????????????????????
\
Będzie bomba. Sadź.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Magleska 22:34, 24 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18518
Ja bym go dała bliżej kamienia i tej tujki na pniu a jakbyś chciała wywalić ,to chętnie przygarnę hi hi
..... a tak poza tym .......do znudzenia masz cudowny ogród ,katalogowy ,wspaniały ..... ech nie umiem opisać ,jak bardzo mi się u Ciebie podoba ...... wszystko ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies