Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród nad rzeką...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród nad rzeką...

AgnieszkaW 16:14, 30 cze 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Cichutko zaglądam do tego klimatycznego ogrodu i czekam na nowe zdjęcia
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Peppermint 18:18, 30 cze 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 417
chojna napisał(a)


W tym roku zima była marna, nie było śniegu.
Na wiosnę nawiozlam doglebowo florovitem. Tyle.
Poza tym nie bardzo chciałam je sadzic, a one chyba tę aurę wyczuly i tak na wszelki wypadek pięknie kwitną


U mnie było dużo śniegu zimą i wiosną były w kiepskiej formie teraz idą w liście. Lubię kwiaty juki, jak się nie pozbierają, to zrobią miejsce na inne nasadzenia. To ich pierwszy rok u mnie, zatem dam im szansę do następnego roku. Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Ogród pod czarnymi orzechami
chojna 21:11, 30 cze 2015

Dołączył: 20 sie 2014
Posty: 862
Agnieszko takich zjawiskowych zdjęć jak Twoje to zapewne długo nie będzie
Ale postaram się Wrzucę juki

Peppermint juka kwitnie w młodych rozetach. Przekwitnięte się wycina i w jej miejsce odrasta nowa. Te które kwitły w zeszłym roku w tym nie zakwitną.
U mnie są drugi rok. Zobaczymy co będzie dalej.
____________________
Olka- Mój ogród nad rzeką...
Borbetka 08:34, 01 lip 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Oj, przypomniało mi się ... wózek z dzieckiem i ja ubabrana w ziemi. Kiedy to było? Ano było, kiedy drzewa w moim ogrodzie były małe. I choć mam dojrzały ogród, cofnęłabym ten czas czasami .
Ogród tworzysz z rozmysłem i rozplanowaniem. Żywopłoty będą cieszyć nawet Twoje wnuki, bo świetne rośliny wybrałaś. Kibicuję Ci bardzo. Dużo pracy włożyłaś w to co już masz. A brzózki piękne.
____________________
borówcowy wizytowka
Edit 01:14, 10 lip 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Zaglądam z rewizytą i muszę przyznać, że piękny ogród powstaje
Przeczytałam cały wątek i wiem, że w ogrodzie pracujesz sama. To zupełnie jak ja
Pamiętaj aby się oszczędzać troszkę przy ciężkich pracach, bo my kobitki to jednak bardziej delikatne jesteśmy Przerzuciłam kilka ton kamienia, bo tak wszystko sama chciałam robić a teraz kręgosłup się odezwał, niestety ps. Brzozy mnie urzekły, super wyglądają, tworzą bardzo fajny klimat
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
ewelaa74 14:08, 17 lip 2015


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
Ogród nad rzeką Brzozy, hosty, bukszpany.... moje klimaty
Przejrzałam zdjęcia i na moje oko to sporo zrobiliście przez ostatni rok. Taras masz ładny i duży. Jakiś parasol stawiasz w upały czy masz w planach zadaszenie?
____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
chojna 08:41, 05 sie 2015

Dołączył: 20 sie 2014
Posty: 862
Edit napisał(a)
Zaglądam z rewizytą i muszę przyznać, że piękny ogród powstaje
Przeczytałam cały wątek i wiem, że w ogrodzie pracujesz sama. To zupełnie jak ja
Pamiętaj aby się oszczędzać troszkę przy ciężkich pracach, bo my kobitki to jednak bardziej delikatne jesteśmy Przerzuciłam kilka ton kamienia, bo tak wszystko sama chciałam robić a teraz kręgosłup się odezwał, niestety ps. Brzozy mnie urzekły, super wyglądają, tworzą bardzo fajny klimat


Bardzo dziękuję za miłe słowo
Przy ciężkich pracach staram się angażować eMa. Przez ostatni czas głównie odpoczywałam, więc teraz mogę spokojnie wziąc się do pracy

____________________
Olka- Mój ogród nad rzeką...
chojna 08:43, 05 sie 2015

Dołączył: 20 sie 2014
Posty: 862
ewelaa74 napisał(a)
Ogród nad rzeką Brzozy, hosty, bukszpany.... moje klimaty
Przejrzałam zdjęcia i na moje oko to sporo zrobiliście przez ostatni rok. Taras masz ładny i duży. Jakiś parasol stawiasz w upały czy masz w planach zadaszenie?


Dziękuję
Taras duży, to fakt. W przyszłym roku zakładamy markizę. W tym roku już nie damy rady.
Na dniach zrobimy za to nawadnianie
____________________
Olka- Mój ogród nad rzeką...
chojna 22:07, 05 sie 2015

Dołączył: 20 sie 2014
Posty: 862
Wreszcie mam chwilkę to zarzucę Was zdjęciami
Lipiec upłynął nam bardzo leniwie, sierpień będzie pracowity ogrodowo

Na początek leniwie lipcowo

Juki obiecane dla Agnieszki Miętóweczki Przepraszam, ze tak późno.
Już przekwitły, zdjęcia są z początku lipca. Rozety nadal czekają na wycięcie. Może jutro.
Kiedyś nie lubiłam tej rośliny. Teraz uwielbiam


Miłorząb z długą historią. Roślina ma dobre 10 lat, ale miała tak słabe warunki, że urosła może 5 cm.


Tawułki prawie kwitnące. Czy przekwitnięte kwiatostany się wycina?
____________________
Olka- Mój ogród nad rzeką...
sylwia_slomc... 22:12, 05 sie 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82140
Fajnie będą kwitły, ja w tym roku też nasadziłam juki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies