Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w duszy mi gra...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w duszy mi gra...

ana_art 21:50, 22 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
aaaa ok nie można zatem całkowicie zasłaniać interesu szwagra
nie psuje mi tam te dwa stożki, może dlatego że mi zawsze mówili idziesz do kogoś to dajesz kwiaty nieparzyście
ogród ma być geometryczny? jeśli nie to ja bym te hortensje dała po łuku za nimi te drzewo i już za hortkami jednego lub dwa miskanty a potem do końca rabaty jeszcze dwa lub trzy czyli w sumie 5szt, przed nimi tu zaraz przy hortkach 5sztuk nieładzie jakiś kulek zimozielonych, podsadzonych czymś kolorowym (żurawki, trawy)a dalej stożek skompany w dywanie z hakonehloa, czekoladowe świecznice, zawilce japońskie. to tak na szybko
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Zielona 22:00, 22 wrz 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Magda - właśnie wróciłam z Rady Rodziców mam chorą Córcię w domu i... padał deszcz. Przepraszam, ale nie dałam rady wykopać i wysłać dzisiaj truskawek, ale może jutro mi się uda.

Muszę na spokojnie przejrzeć Twoje pomysły, bo dużo tego

Moja rada na początek: nie spiesz się! Wiem, że Cię łapki świerzbią, ale będę Cię studzić. To nie wyścig. Lepiej dłużej poplanować, ale być przekonanym do tego planu
gardney 22:03, 22 wrz 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
haha interes szwagra na widoku - rozbawiłaś mnie bardzo
noo burza mózgów, muszę to teraz sobie przełożyć na obrazki
Właśnie nie geometryczny, mimo że z projektu Danusi tak by wyglądało, raczej łagodne linie, łuki. Właśnie te kulki bardziej by mi pasowały w nieładzie, może te berberysy jakoś naprzemiennie z bukszpanami. Spróbuję to narysować
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
ana_art 22:11, 22 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
gardney napisał(a)
haha interes szwagra na widoku - rozbawiłaś mnie bardzo
noo burza mózgów, muszę to teraz sobie przełożyć na obrazki
Właśnie nie geometryczny, mimo że z projektu Danusi tak by wyglądało, raczej łagodne linie, łuki. Właśnie te kulki bardziej by mi pasowały w nieładzie, może te berberysy jakoś naprzemiennie z bukszpanami. Spróbuję to narysować

no przecież taki był cel
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
gardney 22:12, 22 wrz 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Marta spokojnie, ja to rozumiem. Mój synek dziś również nie w przedszkolu, postanowiłam się nim bardziej zająć, ostatnio chyba zaniedbałam obowiązki domowe i rodzicielskie przez ogródek i szukanie pomysłów. Po trzech wizytach u dziadków pod rząd, musieliśmy na nowo przypominać zasady jakie panują w naszym domu, nie zajrzałam do ogrodu ani na chwilę. Nie wiedział czy jeść spać itd... Wszystko mu się pokiciało Dzięki za rady Marta, ja się spieszę ale chyba muszę przestać. W czwartek miałam jechać na śląsk i chciałam przy okazji kupić ambrowca.
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
ana_art 22:12, 22 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
a masz takie gołe zdjęcie ?
rabaty rzecz jasna
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:13, 22 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
a z jakiego regionu jesteś? pytam względem ambrowca
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
gardney 22:15, 22 wrz 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
aaaaa myślałam że szwagra
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
gardney 22:18, 22 wrz 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Jestem z Olesna w opolskim, pomiędzy Opolem Częstochową i Wieluniem - wszędzie daleko nie będę dobitniej pisać jak opisuje się takie miejscowości, chociaż uwielbiam to miasto
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
ana_art 22:18, 22 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
ile masz tam miejsca? bo wygląda wąsko...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies