Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w duszy mi gra...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w duszy mi gra...

gardney 21:49, 26 lip 2015


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Dziękuję Karolu, muszę go jeszcze przystrzyc i trochę go próbuję ukształtować linkami do niwaki ale ciężko bo już jest dość duży a ja go kiedyś kupiłam małego i nie bardzo wiedziałam jak się nim zająć i tak sobie rósł samopas, dopiero potem miałam myśl co z nim zrobić
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Iwk4 23:02, 26 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Magda, włożyłaś masę pracy w ogród. Gratuluję
Tylko czekać, aż się wszystko rozrośnie.
O takim domku moje dzieci nawet nie marzyły. Śliczny. Teraz już za duże na takie marzenia
____________________
Ogródek Iwony II
gardney 23:12, 26 lip 2015


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Dzięki zobaczymy jak to będzie, czasu i sił mam coraz mniej, marzenia ogrodowe wciąż te same... a nawet większe niż wcześniej...
Domek wymyślił od A do Z mój mąż, przełożył ze zdjęcia znalezionego w necie na własny projekt i naprawdę jestem zaskoczona że tak mu to wyszło, dużo nad tym pracował, dzieci bardzo się cieszą. Dziękuję
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
07_Rene 00:08, 27 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Cześć Madziu
Cieszę się, że zajrzałaś na forum. Bombowy domek maja Twoje pociechy, gratuluję mężowi umiejętności. Rabatki zyskują "ciała" Widzę werbeny i stipy Pięknie. Śle pozdrowienia
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Gardenarium 07:31, 27 lip 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
gardney napisał(a)






Tutaj trzeba dosadzić coś na pniu, iglaste np świerk kłujący "Glauca Globosa' na niskim pniu, koniecznie 3 sztuki, dobrze gdyby były na różnej wysokości. Na tle ściany. Brązowe turzyce i kuliste berberysiki.



Rabatę uwypuklić na środku. Jak na wrzosowisko jeset zbyt płaska.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
gardney 09:18, 27 lip 2015


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Danusiu witaj! To zaszczyt że do mnie wpadłaś Tą rabatę wrzosową miałam na uwadze zrobić w następnej kolejności. Rosną tam już małe berberysy kolumnowe, takie jak mi rozrysowałaś na początku mojego wątku. Tyle że one dwuletnie są więc jeszcze niezbyt duże, mam też miskanty variegatusy, które dosadzę jak będę dzielić te które mam w innym miejscu. Powiem szczerze że wersja z kulkami jest dla mnie bardzo pociągająca bo ja lubię kulki. Dziękuje
Ci serdecznie, to miejsce sprawia mi pewne problemy...
No niestety aparat który obsługuję jest bardzo mierny, niewiele widać co rośnie, szczególnie że rośliny są bardzo małe. I tak np. niektóre żurawki są większe od berberysów, więc ich nie widać
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Zielona 13:26, 27 lip 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Pięknie Psze Pani. I widzę, że Szefowa czuwa.
Sonka 22:26, 02 sie 2015


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2245
Zostawiam na potem, bo muszę dokładnie obejrzeć Twoje poczynania ogrodowe.
Pozdrawiam
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Konieczki 11:32, 22 lut 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Witam

Madzia a ja Ci ślicznie dziękuję bo ida na łatwiznę czytam właśnie Twoje tłumacznie odnśnie dżdżownic. Ogród znam bo jakieś dwa tygodnie temu tu przyszłam.

Pozdrawiam
____________________
Zielonym do góry... :)
LewOgrodowy 17:24, 23 maj 2016


Dołączył: 31 sty 2015
Posty: 493
Czy Koleżanka czasami tu zagląda...?
____________________
Monika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies