Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w duszy mi gra...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w duszy mi gra...

ana_art 23:10, 22 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
jakbyś tak jeszcze napisała co to te na pniu i wokół nich te jasnozielone i ciemnozielone, a i te dwa stożki co to?
Ale przyjdę jutro bo dzisiaj jestem umarta...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
gardney 23:18, 22 wrz 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
te na pniu miały być cisy na pniu wyszły tuje bo panie w ogrodniczych u nas robią duże oczy od stu lat tu takich rzeczy nie widziały stożki to cisy kule to bukszpany. Tego też chciałabym się trzymać tzn żeby nie mieszać przy sobie kulek cisowych i bukszpanowych. Jasne, robię tu rysunek tego co napisałaś i wkleję. Jasnozieone cyprysik filifera aurea nana i ciemnozielone - carex ICe dance - tego jeszcze tam nie ma to wg projektu
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
gardney 14:10, 23 wrz 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
To mój dzisiejszy pomysł na to miejsce - zainspirowało mnie twoje Anetka pytaanie o zasłonięcie płotu, patrzyłam z ulicy, niżej poprowadzony żywopłot z buka - gdyby był schodek niżej od tego żywopłotu pod murkiem wtedy nie zasłaniałby wejścia ani okna biura. To miejsce za tują jest zbyt skomplikowane stwierdziłam że mógłby być tam żywopłot, nie byloby to takie wymyślate, jak moje wcześniejsze koncepcje. I łuki byłyby zachowane Tak by to wyglądało. Myślę że tu jest najbardziej spójnie.
pod płotem prosty żywopłot z buka, pod nim cztery kulki z wplecioną jedną bagatelle dla nawiązania tego co po prawej stronie - bo tam dwie kulki bagatelle. pod kulkami z lewej strony lime marmalade, za to tam w miejscu gdzie bagatelle z prawej stony mogłyby być albo tte same lime marmalade albo jakieś bordowe żurawki. Z hortek łuk i podsadzone carex buchananni i po prawej na dole też te carexy. Myślałam też o miskancie ML na lewo i prawo od tych kulek na pniu a przed grabamii i całkiem z lewej strony w rogu za hortkami i całkiem z prawej strony tego zdjęcia

teraz tak patrzę i chyba źle to narysowałam chodzi o to że na ałej długości by był tem żywopłot tam gdzie lawenda też a w tej łezce co tam zostanie powsadzałabym kulki różnej wielkości.
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Zielona 14:15, 23 wrz 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Magda - u Lukiego już byłam, a Ciebie zostawiam na wieczór. Przybędę na pogaduchy
gardney 14:24, 23 wrz 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Jasnę,będę czekać
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
popcorn 15:00, 23 wrz 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
A, to Ty! i jak, podziałałaś coś na tej rabacie z ekspozycją dachu??
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
gardney 16:39, 23 wrz 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Witaj popcarol tak tak zrobiłam tak jak radziłaś to właśnie ta rabata jest teraz na tapecie tylko na zdjęciu powyżej podbitka zasłania ten domek. Przyszł szefowa i robimy przemeblowanie. Horti zostają na pewno tylko w innym miejscu będą no i jednak będę zasłaniać ten murek jak radziłaś, no i koniec końców nie wiadomo czy przy płocie też nie będzie czegoś zasłaniającego Widzisz tak się opierałam, ale Danusi nie będę się opierać hihi I nawet ambrowca będę miała na tej rabacie czyli jednak drzewo, liściaste hahaha
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
gardney 16:51, 23 wrz 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
I znowu nowa koncepcja - ta znowu wydaje mi się lepsza od poprzedniej ale nie wiem czy w dobrym kierunku idę. Help!
Uświadomił mnie Luki ile kosztuje rohan obelisk i spadłam na ziemię
Zresztą ta poprzednia zbytnio zdewastowała projekt Danusi. Popcarol zapraszam po radę, chętnie posłucham co o tym myślisz.
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Zielona 16:56, 23 wrz 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Magda - produkujesz tych wersji tyle, że do wieczora całkiem się pogubię. Zrobisz opis ostatniej realnej wersji? Spróbuję Ci coś namalować
gardney 17:03, 23 wrz 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Haha lepiłam pierogi i tak myślałam wte i wewte czy to się tak pisze? No i powstało kilka pomysłów Dobrze zrobię opis.
Robię te wersje żebyście miały z czego wybrać
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies