Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

anabuko1 23:40, 28 cze 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23636
Kasiolaaa napisał(a)
Anabuko jak nie zapomne to zdam ci relacje a jak zapomne to ty sie upomnij 1 sierpnia hehe Giardinia juz miesiac kwitnie i ma sie dobrze

Kasiu , dziękuję za wieści.To już długo kwitnie.
Ok, mam nadzieję,ze nie zapomnę

Powojnik Mandzurski
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 07:46, 29 cze 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23636
Nachyłek zagreb wciąż kwitnie i cieszy


Fiona sprawdza czy pachnie i jak
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Napia 12:56, 29 cze 2018


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Aniu, pięknie jest u Ciebie - liliowce, floksy, powojniki i Fiona Cudnie po prostu Tyle kolorów to ja lubię przyglądam się z zachwytem Twojej róży Excelsa, fantastycznie oplotła pergolę Ja chyba jednak dokonałam złego wyboru, bo jasmina chyba jednak nie da rady wspiąć się tak wysoko, a szkoda. Będę musiała pomyśleć, co z tym zrobić. A na razie podziwiam u Ciebie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
gogo 14:38, 29 cze 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Witaj, no proszę jaki ładny "kwiatuszek" Ci wyrósł. W ubiegłym roku posadziłam kilkanaście kolorowych nachyłków, żaden nie przetrwał zimy. Może są wrażliwe na mrozy, a ja ich nie przykryłam. Czy Ty swój " zagreb " jakoś zabezpieczasz, że tak ładnie rośnie. Mam jeszcze pytanie, jak wysoki jest naprawdę onętek /kosmos/, piszą, że bardzo, a na zdjęciu na taki nie wygląda.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
anabuko1 14:56, 29 cze 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23636
Napia napisał(a)
Aniu, pięknie jest u Ciebie - liliowce, floksy, powojniki i Fiona Cudnie po prostu Tyle kolorów to ja lubię przyglądam się z zachwytem Twojej róży Excelsa, fantastycznie oplotła pergolę Ja chyba jednak dokonałam złego wyboru, bo jasmina chyba jednak nie da rady wspiąć się tak wysoko, a szkoda. Będę musiała pomyśleć, co z tym zrobić. A na razie podziwiam u Ciebie

Agnieszko dziękuje.
Ja jestem też z tych ogrodników co lubią różne roślinki.Dużo różnych. I aby w ogrodzie zawsze było coś kwitnacego
Róża Excelesa rośnie bujnie, duża .I nawet szybko rośnie.
I bardzo obficie kwitnie. Tylko szkoda ,że nie powtarza kwitnienia .

Dzisiaj rano kupiłam na ryneczku 2 rudbekie.
Taką ciemną. Powinna ładnie kontrastowac z żółtymi.
Trochę zdjęcia kiepskie bo z telefonu.

I taką miniaturowa
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anpi 20:43, 29 cze 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8211
Ale śliczne te rudbekie,szczególnie ta bordowa
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Kasiolaaa 21:46, 29 cze 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Kochana ta twoja Fiona jest tak sliczna ze wszystkie kwiaty przyćmiła ile ma lat ojjj ja bardziej kocham psy ale Fiona jest przesłodka
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
BasiaLT 22:05, 29 cze 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Ta bordowa rudbekia to Cherry Brandy. W zeszłym roku kupiłam kilka sztuk ale żadna nie przezimowała niestety.
Aniu twoja Fiona to chodząca gracja
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
kerii 00:42, 30 cze 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Kicia w kwiatach urocza u Ciebie jak zawsze kolorowo u mnie to raczej zielono w różnych odcieniach Z kwitnieniem marnie bo albo już przekwitło albo dopiero będzie. A jeszcze dodatkowo pada więc to co kwitnie jakoś rewelacyjnie nie wygląda

Ania jak chcesz to Ci mogę trochę tej hakonki podesłać Mam na wsi dwie wielkie kępy z których co chwilę skubię po ździebełku i po ogrodzie rozsadzam. Nie wiem dokładnie co to za odmiana ale jest fajna i bardzo ją lubię w zależności gdzie rośnie trochę zmienia ubarwienie

Więc jak coś daj znać

____________________
Jola Moja glebo terapia
anabuko1 08:09, 30 cze 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23636
gogo napisał(a)
Witaj, no proszę jaki ładny "kwiatuszek" Ci wyrósł. W ubiegłym roku posadziłam kilkanaście kolorowych nachyłków, żaden nie przetrwał zimy. Może są wrażliwe na mrozy, a ja ich nie przykryłam. Czy Ty swój " zagreb " jakoś zabezpieczasz, że tak ładnie rośnie. Mam jeszcze pytanie, jak wysoki jest naprawdę onętek /kosmos/, piszą, że bardzo, a na zdjęciu na taki nie wygląda.

en nachyłek Zagreb mam kilka lat, może z 4.Rośnie ładnie,Kwitnie bardzo długo.Rozrasta się.j
ja swój nigdy niczym nie przykrywałam .A zimy u mnie bywają srogie.I daje radę.mam jeszcze nachyłek rubby Frost,male ten marnie rośnie.
Kosmos jest trochę spory.Tak do kolana ni nawet.A miejscami niższy.
A niektóry wyżej kolana.Wysoki.


____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies