Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

beata_m 08:08, 21 lip 2020


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Agi2006 napisał(a)
Pięknie, soczyście. ,graby wymiatają. Super osłona od strony sąsiadów. A basenik świetnie wpasował się w otoczenie!


Agi na tym właśnie bardzo mi zależało żeby basenik się w miarę komponował jestem bardzo zadowolona z białej wersji basenu, myślę, że mniej rzuca się w oczy.

Co do grabów to na razie taka mocno ażurowa przesłona z nich wyszła - bo dałam je również za bukszpany
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 08:16, 21 lip 2020


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
po wsadzeniu wyszło tak:


____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
BASIA8 08:35, 21 lip 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Pięęęęęęęknie wyszło
Buziaki.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
beata_m 08:40, 21 lip 2020


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
BASIA8 napisał(a)
Pięęęęęęęknie wyszło
Buziaki.


dziękuję Basiu miód ma moje serce i boląca dłonie od kopania
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
BASIA8 08:42, 21 lip 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Pracy ogrom, ale efekt końcowy rewelka miło się ogląda takie ogrody jak Twój widać oko i rękę gospodarzy My też działamy ze schodami, troszkę deszcz Nam przeszkadza, ale efekt prac widać i radość jest wielka. Nie sądziłam że schody tak mnie ucieszą, fakt że długo na nie czekałam. Ja troszkę rabatkę przy domu dopieszczam i podoba mi się to co stworzyłam. Muszę focie przy weekendzie zrobić.
Buziam Mocno w ten chłodny dzień
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
anbu 08:49, 21 lip 2020


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
beata_m napisał(a)
moje nowe wisienki
liczę na to, że na przyszły sezon będą wyglądać lepiej tz. tym starszym podetnę ciut korony żeby tamte je choć troszku dogoniły

ale ile roboty - zebrać kamień, dowieźć ziemi, posadzi, posprzątać - starzeje się ... sił mi zaczyna brakować




Młodziaki szybko nadrobią Ślicznie wyszło
Także jak przegnę przy robotach ogrodowych odczuwam to tu i ówdzie Ech
____________________
Ania Ogród Ani :)
eVka 09:00, 21 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Uwielbiam Twój ogród a fotkę placyku paleniskowo-basenowego mam zapisane jako inspirację Napisz proszę, jakie wymiary ma basen? Te białe donice bardzo tam pasują.
Powiedz te płyty warstwowe jak się łączy? Potem wszystko jest tynkowane na biało?
Dzięki!
____________________
beata_m 09:16, 21 lip 2020


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
BASIA8 napisał(a)
Pracy ogrom, ale efekt końcowy rewelka miło się ogląda takie ogrody jak Twój widać oko i rękę gospodarzy My też działamy ze schodami, troszkę deszcz Nam przeszkadza, ale efekt prac widać i radość jest wielka. Nie sądziłam że schody tak mnie ucieszą, fakt że długo na nie czekałam. Ja troszkę rabatkę przy domu dopieszczam i podoba mi się to co stworzyłam. Muszę focie przy weekendzie zrobić.
Buziam Mocno w ten chłodny dzień


Widziałam właśnie Basiu i podziwiałam, jak pisałaś o schodach nie zdawałam sobie sprawy, że to będzie aż tak duży zakres, takie schody to wyzwania ale chyba najtrudniejsze już za Wami nie dziwię Ci się wcale mnie cieszyłyby tak samo. Już jest pięknie przed wejście, a przypuszczam po cichu, że Ty tam jeszcze coś wykombinujesz z roślinami
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 09:18, 21 lip 2020


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
anbu napisał(a)


Młodziaki szybko nadrobią Ślicznie wyszło
Także jak przegnę przy robotach ogrodowych odczuwam to tu i ówdzie Ech


dziękuje Aniu na razie trochu to śmiesznie wygląda no ale co zrobić
ja roboty ogrodowe odczuwam coraz bardziej aż strach pomyśleć co będzie za rok
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 09:22, 21 lip 2020


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
effka napisał(a)
Uwielbiam Twój ogród a fotkę placyku paleniskowo-basenowego mam zapisane jako inspirację Napisz proszę, jakie wymiary ma basen? Te białe donice bardzo tam pasują.
Powiedz te płyty warstwowe jak się łączy? Potem wszystko jest tynkowane na biało?
Dzięki!


jejjku dzięki Ewcia bardzo mi miło, zawsze to ja się inspirowałam u Was naokoło, także tym bardziej mi miło, że mogę się podzielić swoimi pomysłami

basen ma wymiary: stelażowy prostokątny 300 x 175 x 80 cm.

wiesz co płyty mąż nacinał po skosie tak żeby naroża się złączyły w kąt prosty, łączenia to był jego własny patent blaszki - kątowniki itp itd, potem grunt nakłada, potem siatka klej, czyszczenie i gładzenie i na końcu malowania farbą elewacyjną.
Jak gdzieś znajdę zdjęcia jeszcze to wstawię.
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies