Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

danuta_szwajcer 10:09, 12 lis 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Moja synowa gdyby bliżej mieszkała to też by mi pomogła, zaraziłam ją pasją do ogrodu To miło zapewne spędzasz czas tak rodznnie Trawki na baczność są imponującePozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Kindzia 10:58, 12 lis 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Monia81 napisał(a)
Szybki sposób z tym wiązaniem traw Kasiu pozdrawiam i życzę fajnego weekendu z rodzinką buziam

Tak, dużo szybciej idzie niż sznurkiem.

Dziękuję i też pozdrawiam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 10:59, 12 lis 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
zbigniew_gazda napisał(a)
Aż polazłem do netu wpisując słowo "trytytka". He he - to opaska zaciskowa po naszemu. Pozdrawiam Kasiu i idę wiązać trytytkami bo to szybko i skutecznie.


Syn mówił trytytka...to myślałam, że po prostu to się tak nazywa Nie wiedziałam, że po naszemu...

Połowę czasu tak oszczędzasz Zbysiu Cieszę się, że do mnie zajrzałeś
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 11:03, 12 lis 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
lojalna_ napisał(a)


Ale to Ty to już masz z każdej strony nieźle obczajone ....ale Kaśka Ty mnie w koszty nie wpedzajmoja skarbonka tak w pasie obwiazana jak Twoje trawy hihi stary sznurek z szafy wyciągnę chyba ))))


A to fajny weekend będzie !!!!

Mam, bo trzeci rok już wiążemy tym sposobem

Poszalałaś z drzewami, to musisz sobie znowu te wpadnięte boczki w skarbonce uzupełnić

O tak, urozmaicony bardzo
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 11:05, 12 lis 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Anetka napisał(a)
Kasiu zostały mi jeszcze nie posadzone trawy. Wiem , że późno a może je jakoś na zimę zabezpieczyć i posadzić wiosną. Co robić ? Szkoda mi ich.

Zadołuj w doniczkach. Nic im nie będzie. Posadzisz sobie wiosną na docelowe miejsce.
Ja mam tak zadołowane hortensje. Rabatę dopiero wiosną będziemy robić, a wiosną trudniej kupić niektóre rośliny, o trawy też trudno wiosną. Będziesz miała jak znalazł
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 11:06, 12 lis 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Magleska napisał(a)
Właśnie u Ciebie na fotkach widziałam trytytki i bezczelnie odgapiłam ... szybko wiązanie idzie

Jakie bezczelnie? Trzeba sobie ułatwiać pracę i oszczędzać czas, a to forum w tym pomaga
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 11:07, 12 lis 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
jolanka napisał(a)
Ciekawa jestem kto taka nazwę wymyślił Trytytki
Ale sposób wiązania dobry, muszę kupić bo sznurki strasznie mi się zsuwaly z traw zimą.

Nie mam pojęcia...ale jak wpiszesz w wyszukiwarkę : trytytki, to ona wie gdzie szukać
To się trzyma na mur i wiosną tniesz całe snopki
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 11:10, 12 lis 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
danuta_szwajcer napisał(a)
Moja synowa gdyby bliżej mieszkała to też by mi pomogła, zaraziłam ją pasją do ogrodu To miło zapewne spędzasz czas tak rodznnie Trawki na baczność są imponującePozdrawiam

W naszym przypadku to raczej nie pasja z jej strony, ale chęć pomocy, po prostu
Tak, miło było Przyszły weekend spokojniejszy, następny będzie znowu ludny, bardzo ludny

Ja też pozdrawiam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 11:13, 12 lis 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do Was później zajrzę, trochę zdjęć tylko zrobiłam kolorowych liści i ostatnich kwiatków, a teraz sarenki zostawiam





____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Basilikum 12:32, 12 lis 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
o jakie piekne
ae jak fajnie miec ogrodzenie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies