Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod górkę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod górkę...

Kacha123 21:58, 18 cze 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
ewakatowice napisał(a)
ed: zdjęcia wstawiłam zamiast u siebie to u Ciebie, heheh


mogłaś zostawić, nie zdążyłam zobaczyć
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Sebek 22:04, 18 cze 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ale Ci obrodzily te róże! Cudowne
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ewakatowice 22:09, 18 cze 2016


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Kacha123 napisał(a)


mogłaś zostawić, nie zdążyłam zobaczyć


to zobacz u mnie
gapa jestem
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Kacha123 22:24, 18 cze 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Sebek napisał(a)
Ale Ci obrodzily te róże! Cudowne


Nieskromnie przyznam Ci rację
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 22:25, 18 cze 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
ewakatowice napisał(a)


to zobacz u mnie
gapa jestem


Lecę! Gapa zdecydowanie do Ciebie nie pasuje!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Madzenka 22:53, 18 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Uff pawilon uratowany! Moje ulubione miejsce z Astrid
Będziesz u Kindzi?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kacha123 23:01, 18 cze 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Madzenka napisał(a)
Uff pawilon uratowany! Moje ulubione miejsce z Astrid
Będziesz u Kindzi?


Pawilon uratowany, ale mój eM ma odciski na palcach
Chciałabym, ale raczej nie dam rady
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
MirellaB 07:06, 19 cze 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Kacha123 napisał(a)


Moja z zeszłego roku, ale nadal wiotka, a po wczorajszym poległa totalnie. Jutro jej zrobię podpory.
To krwawnik ze stipą i jeżówkami. W zeszłym roku była to piękna kompozycja, ale w tym krwawnik wyrósł ogromny, zeżarł stipę i jeżówki i w dodatku się pokłada. Zdecydowałam, że wylatuje robiąc miejsce dla kolejnych róż.

Moja Pomponella też już ma podpórkę. Madżenka pisała, że taki urok młodego krzewu, w trzecim sezonie będzie miała sztywne pędy

Ten kolor krwawnika bardzo mi się podoba.
Czytałam, że krwawnik jest bardzo ekspansywny, ale dla tego koloru zdecydowałam się go mieć. Tyle mam ogrodniczych i szkółek, a jego nie mogę dostać, podobnie jak rutewki - no cóż dalej będę polowała

Nie odwiedzałam Twojego wątku wcześniej i nie znam tej kompozycji. Może masz zdjęcie z zeszłego roku? Jeżeli to problem to nie szukaj. Od teraz będę u Ciebie na bieżąco, bo ogród bardzoooo mi się podoba
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
07:28, 19 cze 2016
Giardina ile sezonów juz u ciebie?

moja młoda pierwszy raz kwitnie ...i jakoś mnie nie zachwyca, dziwnie te kwiatki zasychają..jest taka mało elegancka jak dla mnie


PS. u mnie sucho pierońsko sucho! nawet podlać nie idzie bo ciśnienie było niskie ( poniżej 1 atm) ledwo prysznic wzięłam bo woda w zasadzie kapie z kranu
Kacha123 08:11, 19 cze 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
MirellaB napisał(a)

Moja Pomponella też już ma podpórkę. Madżenka pisała, że taki urok młodego krzewu, w trzecim sezonie będzie miała sztywne pędy

Ten kolor krwawnika bardzo mi się podoba.
Czytałam, że krwawnik jest bardzo ekspansywny, ale dla tego koloru zdecydowałam się go mieć. Tyle mam ogrodniczych i szkółek, a jego nie mogę dostać, podobnie jak rutewki - no cóż dalej będę polowała

Nie odwiedzałam Twojego wątku wcześniej i nie znam tej kompozycji. Może masz zdjęcie z zeszłego roku? Jeżeli to problem to nie szukaj. Od teraz będę u Ciebie na bieżąco, bo ogród bardzoooo mi się podoba


Mam nadzieję w takim razie, że w przyszłym roku moja będzie stała w pionie

Krwawnik tylko raz trafiłam na targach w Kielcach i kupiłam jako nn. Jeśli chodzi o kolor to rzeczywiście mocny akcent, a i po przekwitnięciu ma taki fajny rudawy kolor. Tylko ta wielkość i pokładanie się w tym roku. Może trzeba go było ciachać jeszcze przed kwitnięciem, żeby nie poszedła tak w górę?



Pozdrawiam
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies