Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod górkę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod górkę...

Kacha123 08:15, 19 cze 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
eee_taam napisał(a)
Giardina ile sezonów juz u ciebie?

moja młoda pierwszy raz kwitnie ...i jakoś mnie nie zachwyca, dziwnie te kwiatki zasychają..jest taka mało elegancka jak dla mnie


PS. u mnie sucho pierońsko sucho! nawet podlać nie idzie bo ciśnienie było niskie ( poniżej 1 atm) ledwo prysznic wzięłam bo woda w zasadzie kapie z kranu


Giardinę kupowałam chyba w kwietniu, więc świeżutka jeszcze. Mnie się bardzo podoba, a co do zasychania, to muszę poobserwować, bo ja dość wcześnie ciacham przekwitające pąki, żeby się nowe zawiązywały.

A dlaczego takie niskie ciśnienie u Ciebie? Macie własne ujęcie, czy wodociągi?
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
MirellaB 08:27, 19 cze 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Super Faktycznie zestawienie bardzo ładne
Jak dostanę ten krwawnik, to pozwolisz, że skopiuję tak jak u Ciebie?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Ewkakonewka 08:33, 19 cze 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Jak ja lubię taką ilość kwiecia
I Twój widok z okna na ogród powala po prostu, to okno to był naprawdę świetny pomysł.
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Kacha123 08:48, 19 cze 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
MirellaB napisał(a)
Super Faktycznie zestawienie bardzo ładne
Jak dostanę ten krwawnik, to pozwolisz, że skopiuję tak jak u Ciebie?


Jasne Jeżówka to Magnus, a trawka na przodzie to carex Gold Fountains.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 08:53, 19 cze 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Ewkakonewka napisał(a)
Jak ja lubię taką ilość kwiecia
I Twój widok z okna na ogród powala po prostu, to okno to był naprawdę świetny pomysł.


Trochę tego kwitnącego uzbierałam. Jak szukałam fotek z zeszłego roku dla Mirelli, to widać znaczną różnicę? - hihihi! Wszystko było takie malutkie i pokraczne.

To okno na ogród, to był strzał w dziesiątkę! Do późnego wieczora siedzę na narożniku, podziwiam oświetlony ogród i słucham jego odgłosów. Jestem mega szczęśliwa.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kuba 09:01, 19 cze 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Kacha123 napisał(a)


Jestem mega szczęśliwa.


I to jest najważniejsze
U Ciebie zawsze można liczyć na piękne zdjęcia, widzę że goście pięknie posprzątać, takich można przyjmować co tydzień
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Kacha123 09:13, 19 cze 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Kuba napisał(a)


I to jest najważniejsze
U Ciebie zawsze można liczyć na piękne zdjęcia, widzę że goście pięknie posprzątać, takich można przyjmować co tydzień


Dodam jeszcze, że jestem szczęśliwsza o zniknięcie majtkowego różu z przedpokoju i nawet stare drzwi przestały mnie drażnić
Fajna imprezka była! Panie animatorki dały niezły wycisk dzieciakom. Mniej szczęśliwi byli sąsiedzi, bo było nagłośnienie z mikrofonem - hihihi!
Młody szczęśliwy, koleżanki i koledzy też! A i z rodzicami strzeliliśmy miłą pogawędkę! I mama jednej z dziewczynek, która mieszka na osiedlu domków za naszym betonowym płotem powiedziała, że prawdopodobnie ten deweloper od dźwigu już nic nie wybuduje
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
MirellaB 10:08, 19 cze 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Kacha123 napisał(a)


Jasne Jeżówka to Magnus, a trawka na przodzie to carex Gold Fountains.

Dziękuję
Tak mnie zainspirowałaś tym zestawieniem, że od rana chodzę i kombinuję
U mnie już teraz wszystko musi być w wersji mini, bo miejsca już brak
Jeżeli znajdziesz chwilę to proszę zajrzyj do mnie. Wstawiłam dla Ciebie zdjęcia roślin, które mam do posadzenia. Z nich bym chciała stworzyć kompozycję jak u Ciebie
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
10:27, 19 cze 2016
Kacha123 napisał(a)


Giardinę kupowałam chyba w kwietniu, więc świeżutka jeszcze. Mnie się bardzo podoba, a co do zasychania, to muszę poobserwować, bo ja dość wcześnie ciacham przekwitające pąki, żeby się nowe zawiązywały.

A dlaczego takie niskie ciśnienie u Ciebie? Macie własne ujęcie, czy wodociągi?


nie.... mamy wodąciąg ..często tak manewrują cisnieniem jak za mało pada. nie zwracałam na to uwagi wcześniej ale od zeszłego lata widzę ze coraz częściej są problemy.
Kacha123 12:08, 19 cze 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
eee_taam napisał(a)


nie.... mamy wodąciąg ..często tak manewrują cisnieniem jak za mało pada. nie zwracałam na to uwagi wcześniej ale od zeszłego lata widzę ze coraz częściej są problemy.


Każda sieć wodociągowa, ma w umowie jaki przepływ, bądź ciśnienie gwarantuje na doprowadzeniu. U nas na osiedlu wymienili sieć 4 lata temu, bo już nie zapewniała takiego ciśnienia jak trzeba. Wiem, że u nas wymieniali też zawór przy liczniku, bo dławił gwarantowany przepływ. Na Twoim miejscu zgłębiłabym temat i wybrała się do wodociągów.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies