Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Mirelli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Mirelli

asiak 12:38, 18 lip 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
MirellaB napisał(a)

Miskanty ML - jeszcze niezbyt okazałe, bo sadzone jesienią ubiegłego roku, ale już je widać zza hortek


Dziękuję Ci bardzo. Też będę sadzić między hortkami ML, stąd moje pytanie. Tylko nie wiem, czy sadzić je na mijankę z tyłu, czy w jednym rzędzie z hortkami?
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Dominika11 12:40, 18 lip 2018


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
MirellaB 13:10, 18 lip 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
asiak napisał(a)


Dziękuję Ci bardzo. Też będę sadzić między hortkami ML, stąd moje pytanie. Tylko nie wiem, czy sadzić je na mijankę z tyłu, czy w jednym rzędzie z hortkami?

Myślę, że obie wersje są dobre
Ja mam posadzone za hortkami, bo na sadzenie traw pomiędzy hortkami nie miałam miejsca
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
asiak 13:18, 18 lip 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Ja właśnie mam mało miejsca na szerokości rabaty, dlatego zastanawiam się czy nie wsadzić w jednym rządku. Ale zobaczę Dziękuję Ci
____________________
AsiaDziałeczka Asi
MirellaB 14:06, 18 lip 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
asiak napisał(a)
Ja właśnie mam mało miejsca na szerokości rabaty, dlatego zastanawiam się czy nie wsadzić w jednym rządku. Ale zobaczę Dziękuję Ci

Asiu, a jakie masz hortensje? Bo ja się obawiam, że moje Vanilki mogą za rok, dwa przerosnąć Miskanty ML i tych traw nie będzie widać
Jeden z krzewów tych hortensji posadzony wcześniej w innym miejscu tak wystrzelił w górę, że szok
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
asiak 14:19, 18 lip 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Mirelko ja mam Magical Moonligiht. Jak czytałam, to rzeczywiście dziewczyny piszą, że ML za niski do hortek. Ale mam już kupione trawki. Będę ciąć najwyżej nisko hortki. Raczej wsadzę je w równej linii z hortensjami, bo jak się rozrosną z tyłu to będzie za gęsto. Tak mi się wydaje
____________________
AsiaDziałeczka Asi
eVka 15:12, 18 lip 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
MirellaB napisał(a)

Nie mam pojęcia, ale bardzo by mi odpowiadało gdyby się wysiały

Hehe
____________________
MirellaB 15:15, 18 lip 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
asiak napisał(a)
Mirelko ja mam Magical Moonligiht. Jak czytałam, to rzeczywiście dziewczyny piszą, że ML za niski do hortek. Ale mam już kupione trawki. Będę ciąć najwyżej nisko hortki. Raczej wsadzę je w równej linii z hortensjami, bo jak się rozrosną z tyłu to będzie za gęsto. Tak mi się wydaje

Nie mam tych hortensji, wiec odnośnie ich wielkości nic nie napiszę
Faktycznie lepiej posadzić pomiędzy hortkami
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
paulina_ns 15:43, 18 lip 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
MirellaB napisał(a)

Cześć Paulinka Wczoraj ładnie padało, dzisiaj pochmurno i przelotne opady.
Mi to odpowiada, bo nie dawałam już rady z podlewaniem, sucho bardzo było i rośliny cierpiały w palącym słońcu.
Trochę pracy mam w ogrodzie: ściąć muszę lawendę, przekwitnięte róże, trochę bylin, ale cóż robota nie zając ...


Ja też się cieszyłam z deszczu w pierwszym tygodniu, ale u nas prawie cały lipiec deszczowy, więc już mam deszczu dosyć ja też właśnie mam do ścięcia szałwię, róże no i chwasty już pięknie urosły ale na razie tworzę kompozycje na tarasie haha wpadnij zerknąć, Ty zawsze jesteś szczera, więc czekam na Twoją opinie
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Anusia 20:40, 18 lip 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Mirella jeżówek masz sporo. Hortek też sporą ilość masz. Ogrodowe wymiatają. Porozrastało się u Ciebie.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies