Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Anusia 21:33, 28 wrz 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078




____________________
Skandynawia po krzyżacku
BASIA8 13:00, 29 wrz 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Anusia miło było Cię gościć w Naszych progach. Jesień taktycznie coraz bliżej. Pomyśleć że już na wiosnę czekam.
Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
ElzbietaFranka 12:38, 30 wrz 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Smagliczka czy fioletowa czy niska są bardzo ładne. Ja zasiałam kilka lat temu na jednej rabacie taki kawałek 30 na 30 rozsisła się wszędzie najgorsze, że w żwirze i to mnie dobija bo dnia rośnie też gwiazdnica. Walczę z nią trzeba ją zasiać tam gdzie nie przeszkadza.

Moje jeżówki te zwykłe już przycięte mam tego dużo i dusza się później do spalenia
U nas pochmurno, ale ciepło.
Też ostatnio chodzimy po lasach. Nowych śmieci widać że nie przybywa, ale stare pozostają. Trzeba mieć nie równo pod sufitem aby wyrzucać takie śmieci jak gumolit, kuchnie, gazowe stare okna z szybami.
Ten naród to jednak dziki.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Anusia 15:08, 30 wrz 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
BASIA8 napisał(a)
Anusia miło było Cię gościć w Naszych progach. Jesień taktycznie coraz bliżej. Pomyśleć że już na wiosnę czekam.
Pozdrawiam.

Dobrze ze mamy powiadomiwnia o nowych wpisach. Zawsze do Ciebie zagladam. Piekne widoki masz z okien. U mnie od rana brunet grasuje po trawniku. Byl juz taki spokoj ale nie dzisiaj pokazal swoje☺

____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 15:40, 30 wrz 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
ElzbietaFranka napisał(a)
Smagliczka czy fioletowa czy niska są bardzo ładne. Ja zasiałam kilka lat temu na jednej rabacie taki kawałek 30 na 30 rozsisła się wszędzie najgorsze, że w żwirze i to mnie dobija bo dnia rośnie też gwiazdnica. Walczę z nią trzeba ją zasiać tam gdzie nie przeszkadza.

Moje jeżówki te zwykłe już przycięte mam tego dużo i dusza się później do spalenia
U nas pochmurno, ale ciepło.
Też ostatnio chodzimy po lasach. Nowych śmieci widać że nie przybywa, ale stare pozostają. Trzeba mieć nie równo pod sufitem aby wyrzucać takie śmieci jak gumolit, kuchnie, gazowe stare okna z szybami.
Ten naród to jednak dziki.

Pozdrawiam


To zalezy jaki rok. Czasami siewek rzeczywiscie jest nadmiar. W tym roku dosiewalam. Lubie jej miodowy zapach.
U nas grzybow jak na lekarstwo trzeba jechac w Bory Tucholskie chyba aby cos uzbierac. W lesie znajdujemy cuda. Modny jest gruz po budowlany i opony samochodowe. Mnustwo drobnego smiecia od plastiku po szklo. Szmat roznej masci tez nie brakuje. Za kazdym razem biore ze soba worek. Jak wracamy zawsze jest pelny. Jak jade do mamy jest taki kawalek drogi gdzie co jakis czas leza opakowania po jedzeniu z Maca. Torby po czipsach itp. Masakra. Temat rzeka.

Dzisiaj u nas sloneczie choc 18 tylko na termometrze. Zrobilam kilka zdjec.





____________________
Skandynawia po krzyżacku
malgorzata_s... 16:00, 30 wrz 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Anusia śliczne te różowości Zazdroszczę słonka bo u nas kolejny dzień pada
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Anusia 16:01, 30 wrz 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Obfocilam hortensje lime light oraz phantom na murku przed wejciem do domu.







____________________
Skandynawia po krzyżacku
anabuko1 16:16, 30 wrz 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23500
Anusia napisał(a)


Szkoda, ze musimy kilka kilometrow dojechac. Ty masz las na wyciagniecie reki. Ostatnio mam jakis niedosyt natury. Chyba wszystko przez te ograniczenia w zwiazku z korona.




No tak las mam blisko.
Tylko czasu jakoś na chodzenie dalej mało.
Ja u siebie mam dużo przestrzeni i natury sporo. A i kawałek lasku.
Ptaki, spiew, rośliny .

Piękne trawy
A hortensje masz prześliczne
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Anusia 16:16, 30 wrz 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Anusia śliczne te różowości Zazdroszczę słonka bo u nas kolejny dzień pada


Gosiu jesiennoe juz sie robi. U nas deszczowy byl weekend. Teraz slonko ladnie swieci ale w powietrzu czuje sie chlod.




____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 16:30, 30 wrz 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
anabuko1 napisał(a)

No tak las mam blisko.
Tylko czasu jakoś na chodzenie dalej mało.
Ja u siebie mam dużo przestrzeni i natury sporo. A i kawałek lasku.
Ptaki, spiew, rośliny .

Piękne trawy
A hortensje masz prześliczne


Oj masz piekny kawalek przestrzeni teraz.
Kolorow nie za wiele mam teraz ale o tej porze najbardziej lubie rozchodniki. W towarzystwie trawy ML i werbeny. Jest jeszcze przekwitla jezowka. Nie wycinam jej jeszcze.





____________________
Skandynawia po krzyżacku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies