Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

anabuko1 12:00, 07 wrz 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23475
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
MiluniaB 12:57, 07 wrz 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Ani perovskie z stipą robią wrażenie, również piękne duże hortensje.
Na smagliczkę zawsze miło popatrzeć

Ania inaczej przedstawiłaś ogród Ani
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
AsiaK_Z 13:41, 07 wrz 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Mirella dobrze prawi, gdyby Ania do Ani nie pojechała to pewnie długo zdjęć byśmy nie podziwiali
Wycacane, że aż miło nawet kot w tygrysa się zamienił
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Anusia 14:09, 07 wrz 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Magleska napisał(a)
Aniu pomimo,że deszczowy ,to bardzo ładny kadr z ogrodu
u mnie podobno jutro ma padać -dziś była piękna pogoda


Wreszcie wypogadza się i chyba moi ogrodowi goście przywieżli piękne słońce.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 14:23, 07 wrz 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
anabuko1 napisał(a)
Ani przepiękne , wielkie hortensje Limelight

A Anabelkowe kwiaty jak głowy



Dziękuję Aniu za odwiedziny i za tak piękną fotorelacje. To było bardzo spontaniczne spotkanie ale jakże owocne. Zawsze powtarzam, że co dwie głowy to nie jedna. Miałam pomysł na nową rabatę a tu nowe światło i cenne wskazówki. Dziękuję Aniu. Mężowie też szybko znależli wspólny temat.

Ja się zastanawiam czy to jest rzeczywiście mój ogród. Chwaściorów w trawniku nie widać i na rabatach jakby się pochowały. Jestem pod wrażeniem Twoich zdolności fotograficznych. Właściwie to nie poznaję własnego ogrodu Mocno ściskam Was kochani i mam nadzieję, że kiedyś nadjedziemy z rewizytą.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 15:45, 07 wrz 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
AsiaK_Z napisał(a)
Mirella dobrze prawi, gdyby Ania do Ani nie pojechała to pewnie długo zdjęć byśmy nie podziwiali
Wycacane, że aż miło nawet kot w tygrysa się zamienił


Asia bo to prawdziwy tygrys jest
To prawda ja bym takich zdjęć nie zrobiła. Zawsze omijam część z drewutnią a tu cyk.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 15:50, 07 wrz 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
MiluniaB napisał(a)
Ani perovskie z stipą robią wrażenie, również piękne duże hortensje.
Na smagliczkę zawsze miło popatrzeć

Ania inaczej przedstawiłaś ogród Ani


Mirella Twoja smagliczka w poprzednim ogrodzie była piękna. Pierwsze kwitnienie wypadło słabo. Sama nie wiedziałam czy ja przyciąć czy nie. W końcu zostawiłam ją w spokoju. Drugie czyli aktualne efektowniejsze jednak daleko jej z lat poprzednich.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 16:42, 07 wrz 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
ElzbietaFranka napisał(a)
Smagliczka piękna lubię fioletowa, biała też nie zła. Ja chyba u siebie źle posiałam na obwódkach w żwirze teraz mam jej tyle, że nie wiem czy to chwasty czy smagliczka nie mogę się jej pozbyć.
Często widuje, smagliczka posiana w łąkach kwietnych bardzo ładnie to wygląda. Jest gęsta i podtrzymuje inne rośliny.

Widzę Aniu masz dużo języczki też mi się podoba mam 4 krzaki Na dodatek liście zjadły mi ślimaki czy jeszcze inne badziewie.
Hortensje piękne.
A gdzie wy się spotkały gdzie Rzym a gdzie Krym.

Pozdrawiam


Smagliczkę zawsze wysiewałam z gipsówką ale ostatnio gipsówka strajkuje i nie wschodzi. Odwrotnie jest z języczką ta rozsiewa się. Mam znowu tyle maleństw. Ślimaki strasznie ją uwielbiają, zwłaszcza te golasy. Największa najbardziej pocięta. Nie upilnowałam.
Spotkanie wyszło bardzo spontaniczne i takie są najlepsze. Ania z mężem połączyła wyjazd biznesowy z krótkim wypoczynkiem i bardzo się cieszę bo przy tej okazji na drodze stanął jej zamek krzyżacki i mój ogród W dodatku moi dziadkowie pochodzili z tamtych stron i do tej pory bardzo duża część rodziny mieszka w pobliżu Chełma. Byłam bardzo wzruszona i cieszę się z tej wizyty.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
anabuko1 21:43, 07 wrz 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23475
Anusia napisał(a)


Dziękuję Aniu za odwiedziny i za tak piękną fotorelacje. To było bardzo spontaniczne spotkanie ale jakże owocne. Zawsze powtarzam, że co dwie głowy to nie jedna. Miałam pomysł na nową rabatę a tu nowe światło i cenne wskazówki. Dziękuję Aniu. Mężowie też szybko znależli wspólny temat.

Ja się zastanawiam czy to jest rzeczywiście mój ogród. Chwaściorów w trawniku nie widać i na rabatach jakby się pochowały. Jestem pod wrażeniem Twoich zdolności fotograficznych. Właściwie to nie poznaję własnego ogrodu Mocno ściskam Was kochani i mam nadzieję, że kiedyś nadjedziemy z rewizytą.

Anuś, to były bardzo miłe chwile spędzone razem z wami.

Nas coraz nosiło do ogrodu i roślin wiadomo.
Ja żadnych chwościków nigdzie nie widziałam. Masz perfekcyjny ogród
Ja też myślę nad przerobieniem 2 miejsc. I jeszcze nie wiem do końca jak to zrobić.
Też jakaś głowa by mi się przydała.
A wiesz,ze my inaczej na swoje ogrody patrzymy.A inni inaczej.
Dziękujemy i my jeszcze ściskamy.
A drzwi dla was zawsze są otwarte.
A wiesz,że u mnie dzisiaj pół dnia pochmurno i padało.
Chyba z Żuław go przywiozłam.Bo u mnie takiego ponurego dnia dawno nie było.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
MiluniaB 21:46, 07 wrz 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Anusia napisał(a)


Mirella Twoja smagliczka w poprzednim ogrodzie była piękna. Pierwsze kwitnienie wypadło słabo. Sama nie wiedziałam czy ja przyciąć czy nie. W końcu zostawiłam ją w spokoju. Drugie czyli aktualne efektowniejsze jednak daleko jej z lat poprzednich.

Czyli bez cięcia drugi raz też zakwitnie - dobrze wiedzieć
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies