Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały ogród, ale duuużo radości

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogród, ale duuużo radości

Anusia 20:01, 05 lut 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Witam serdecznie, piękny prowadzony ogród. U mnie dopiero trudne początki. Czy ta hortka biała, która rośnie przy fioletowym powojniku(zdjęcie wyżej) to Annabel? Pozdrawiam cieplutko.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Karol99 20:23, 05 lut 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Świetna jest, ta hortensja Tardiva!
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Danucha 21:01, 05 lut 2015


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
Anusia napisał(a)
Witam serdecznie, piękny prowadzony ogród. U mnie dopiero trudne początki. Czy ta hortka biała, która rośnie przy fioletowym powojniku(zdjęcie wyżej) to Annabel? Pozdrawiam cieplutko.


Witam Aniu
Tak, to Anabell. Bardzo lubię hortensje. Z bukietowych mam kilka odmian, w tym dwie odm. miniaturowych. A co do ogrodu, to własnie jestem w trakcie "projektowania", jak można to tak nazwać (hi, hi), zmian. Roślinki zostaną, bo przez trzy lata prowadzenia ogrodu dobrałam już te, które najbardziej mnie cieszą i pasują do panujacych warunków. Ale kształt rabat, trochę nieuporządkowany, przypadkowy i brakuje mi w tym wszystkim symetrii i porządku. W małym ogrodzie widać kazdą niedoskonałosć. Dlatego siedzę z cyrklem i linijką, oszczędzam urlop i czekam na wiosnę Jak mąż się dowie, że znowu musi przerabiać podlewanie, chyba mnie udusi, bo to będzie trzeci raz.
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
Danucha 22:05, 05 lut 2015


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
Karol99 napisał(a)
Świetna jest, ta hortensja Tardiva!

Dziękuję Karolu,że wpadasz. Mnie ona też się bardzo podoba. Jest wyprowadzona na pniu, nie szczepiona, mógłbyś spróbować sam to zrobić. Wiosną będę cięła, mogę przesłac patyki do ukorzenienia. Pozdrawiam.
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
deszczowymaj 22:15, 05 lut 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Witam ponownie
Czy będziesz zakładała Swój wątek w (Naszych Ogrodach) ? A może już założyłaś ?
Bardzo jestem ciekawa Twoich dalszych poczynań i dlatego z wielką chęcią podglądałabym Twój wątek ogrodowy
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Danucha 22:25, 05 lut 2015


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
Witam Joasiu
No chętnie zalożę, tylko najpierw muszę nauczyć się jak to zrobić. Cieszę się, że mi kibicujesz. Ale Ty chyba nie masz podpisu, bo nie mogę do Ciebie trafić
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
Anusia 22:27, 05 lut 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Danusiu właśnie takie chcę posadzić. Będą rosły w półcieniu wraz z hostami. Gleba na naszej działce gliniasta, więc Twoje rady w tej kwestii także będą bardzo cenne. Patrząc na Twój ogród zastanawiam gzie są te niedoskonałości Wiem, wiem zawsze trzeba coś poprawić a co do naszych mężczyzn no.. ktoś musi realizować nasze marzenia
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Karol99 22:29, 05 lut 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Danucha napisał(a)
Witam Joasiu
No chętnie zalożę, tylko najpierw muszę nauczyć się jak to zrobić. Cieszę się, że mi kibicujesz


Wchodzisz w wątek "Nasze ogrodu" i klikasz nowy wątek. Reszte dodajesz tak samo jak tutaj. Życzę powodzenia
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
deszczowymaj 22:33, 05 lut 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Jeżeli założyłaś wątek w powitaniach to założysz wszędzie Filozofia taka sama,odnajdujesz interesujący Cię wątek,dodajesz nowy-czyli swój i gotowe
Trzymam kciuki za powodzenie akcji
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Danucha 22:34, 05 lut 2015


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
Dzięki. Idę już spać, bo nie wstanę do pracy, ale jutro zalożę wątek. Dobranoc
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies