Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały ogród, ale duuużo radości

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogród, ale duuużo radości

october 13:13, 13 lut 2015


Dołączył: 02 lut 2015
Posty: 190
Danucha napisał(a)

Po lewej stronie domu zaznaczyłam miejsce, osłonięte, zaciszne, gdzie lubię na leżaczku poczytać, dlatego nie można przedłużyć tej rabaty. Oj nie można.


Nie wiedziałam To szczególnie musisz o to miejsce zadbać
____________________
Monika Oczami wyobraźni - jak to miejsce się zmieni i Ogród mojej mamy
Danucha 13:30, 13 lut 2015


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
Uwielbiam clematisy. Mam pytanie do posiadaczy tych cudnych pnączy. Potrzebuję clematisa kwitnącego całe lato, fioletowego (nie niebieski i nie różowofioletowy), który zakryje kratkę o wys. ok. 2m. Zastanawiam się na polish sprit i etoile violet. Problem w tym, że zdjęcia przekłamuja kolory i już sama nie wiem który będzie bardziej filetowy
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
waldek727 23:42, 13 lut 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
-clematis ,,Amethyst Beauty"
-clematis ,,Rasputin"
-clematis ,, Happy Birthday"
-clematis ,,Mon Amour"
-clematis ,,Kacper" clematis o największych kwiatach wśród wszystkich powojników.
-clematis ,,Integrifolia Rooguchi" powojnik bylinowy.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Danucha 12:22, 14 lut 2015


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
Witam Cię Waldku
Dziękuję bardzo za pomoc. Proponowane przez Ciebie clematisy są przecudne, jednak w większości u nas niedostępne, albo ja nie potrafię znaleźć
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
waldek727 12:55, 14 lut 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Danusiu.
W tej chwili to nie sezon na clematisy. Musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać do maja. Wtedy w handlu pojawią się młode sadzonki, w tym nowości przygotowane na 2015 rok. Śledź szkółkę Pana Szczepana Marczyńskiego.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Danucha 16:58, 14 lut 2015


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
Dziękuję. W takim razie cierpliwie czekam
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
ren133 17:02, 18 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Puk!puk! A gdzie Ty się podziewasz?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
kasiapelasia 19:49, 22 lut 2015


Dołączył: 09 lut 2013
Posty: 116
Cudnie u Ciebie Danusiu Pocieszyłaś mnie troszkę wymiarami swojego ogrodu, bo już wydawalo mi się, że na małym metrażu nic nie można zrobić. U Ciebie jest pięknie ! Ciekawa jestem jak duzehortensje kupowałaś. sama nie wiem czy kupić przez internet juz teraz czy poczekać do wystawy majowej w Krakowie i kupić drogie ale już dorodne w doniczce. Pozdrawiam i będę zaglądać żeby śledzić Twoje zmiany
____________________
Moje maleństwo ***Zaczynamyodpoczatku
kasiapelasia 19:49, 22 lut 2015


Dołączył: 09 lut 2013
Posty: 116
Czekamy na wiosnę
____________________
Moje maleństwo ***Zaczynamyodpoczatku
Danucha 17:08, 23 lut 2015


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
Witam Cię Kasiu
Dziękuję za odwiedziny. Hortensje rosną b. szybko i nie ma co przpłacać. Część kupiłam na przedwiośniu, po b. niskiej cenie - ok. 9 zł i cieszyłam się kwiatami jeszcze w tym samym roku. Kup teraz, wsadź w odpowiednie podłoże- to ważne i obetnij pędy nad trzecim oczkiem od ziemi.
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies