Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

ren133 19:16, 11 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
i FRONT po prawo

____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 19:22, 11 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Witaj!
Czekałam na to pytanie.
TAK
Mój mąż pomylił Dursban z Roundapem.
Darń już zerwana.
Teraz myślimy o nawadnianiu.
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 19:27, 11 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Agania napisał(a)
Witaj Reniu, postaramy się ożywić twój szmaragdowy ogród, tylko pokaż mam zdjęcia ogrodu


Dziekuję za wizytę i czekam na sugestie.
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Danucha 19:59, 11 lut 2015


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
Ładne i duże masz te iglaki. Podaj jeszcze kierunki świata. Biały i fioletowy to trochę zimno będzie. Może jeszcze troszkę różu, czy purpury?? A hortensje?. Bukietowe pięknie by wyglądały przy tych dużych iglakach. Z jeżówkami, tulipanami, etc. może być rabata widoczna z tylnego tarasu, jakiś clematis na planowanym domku- np. fioletowy.
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
ren133 20:26, 11 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Witaj,
Obejrzała tutaj wiele pięknych ogrodów, które są dla mnie inspiracją. Są takie rabaty, które chętnie nawet skopiowałabym. Uwielbiam oczywiście ogród Danusi, podoba mi się u Domi, Wieloszki ... Wczoraj śledziłam wątek jagody (dzielna dziewczyna!). Chciałabym tylko mieć tyle silnej woli żeby zrealizować swoje marzenia, być konsekwentą. Nauczyłam się tutaj, że ważne jest mieć plan!
Zaraz prześlę taki szkic mojej działki.
Będzie jaśniej.
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Danucha 20:26, 11 lut 2015


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
Tutaj sobie pooglądaj, może coś Cię zainspiruje

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2740-ogolne-ogrodnicze-wskazowki-w-projektowaniu-i-realizacji-ogrodow
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
ren133 20:41, 11 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Danucha napisał(a)
Ładne i duże masz te iglaki. Podaj jeszcze kierunki świata. Biały i fioletowy to trochę zimno będzie. Może jeszcze troszkę różu, czy purpury?? A hortensje?. Bukietowe pięknie by wyglądały przy tych dużych iglakach. Z jeżówkami, tulipanami, etc. może być rabata widoczna z tylnego tarasu, jakiś clematis na planowanym domku- np. fioletowy.


Witaj,
Widzę, że u Ciebie to już jest trochę "ogrodowiskowo" i przede wszystkim kolorowo. U mnie właśnie brakuje kolorów. Myślę o lawendzie, tulipanach ale o hortensjach również i rododendronach (?bordowych).
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 20:48, 11 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Agania napisał(a)
Witaj Reniu, postaramy się ożywić twój szmaragdowy ogród, tylko pokaż mam zdjęcia ogrodu


Kochana!
Właśnie wróciłam z Twojego ogrodu. Daleko mi jednak do takiego stanu jaki jest u Ciebie. Twój ogród jest taki piękny i dojrzały, mnóstwo w nim kolorów!!!
Ale to świetnie. Może się czegoś od Ciebie nauczę.
Bo tak naprawdę do tej pory to, od czasu jak wsadziliśmy tuje i kilka innych zimozielonych, to najwięcej pracy miałam z trawnikiem - KTÓREGO I TAK W TEJ CHWILI NIE MAM I CZEKA MNIE DUŻO PRACY Z ZAKŁADANIEM GO OD NOWA.
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Gardenarium 20:53, 11 lut 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Edytuj proszę duże litery, zabrania regulamin pisania takiego
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ren133 21:25, 11 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Danusiu,
Ok!
Czy mogę liczyć na podpowiedzi w sprawie planowania rabat z bukszpanami w roli głównej?

____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies