Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

nawigatorka 19:56, 17 maj 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
hakone pod cisem

i sesleria ale jesienią ale widac że cześciowo sucha - wtedy ją sciełam i odrosła ładnie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
anna_t 20:42, 17 maj 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
cześć Aga
wcześniej byłam za 1 lub 3 ale dzięki fotkom Wioli głosuję na 3
u mnie na froncie też śś planuję z jednej strony 2 szt w lawendzie i kostrzewie a z drugiej 1szt chyba w śmiałku lub kłosownicy. czekam aż gorczyca urośnie, przekopię i sadze
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Magda70 21:21, 17 maj 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
nawigatorka napisał(a)
To zależy kiedy seslerie przytniesz. Jeśli późnym latem to powinna do zimy odrosnąć i być ładna zima. Moja sadleriana ładna byla


dokladnie tak jest. jest ladna zimą jesli przytniesz przed jesienią.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Agi2006 23:03, 17 maj 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Wiolka5_7 napisał(a)
Hakone zimą...seslerii nie mam fot


Wiola no musze przyznac ze myslalam iz hakone zima jest ladniejsza . dziekuje za zdjecie i zapytuje gdzie Twoj watek? Narobilas tylko ochoty na zwiedzanie Twojego ogrodu.Podoba mi sie nawet zima. Oprocz hakone oczywiscie
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 23:07, 17 maj 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824

i sesleria ale jesienią ale widac że cześciowo sucha - wtedy ją sciełam i odrosła ładnie


Asiu a ta sesleria to chyba sadlerana tak?
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 23:14, 17 maj 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
anna_t napisał(a)
cześć Aga
wcześniej byłam za 1 lub 3 ale dzięki fotkom Wioli głosuję na 3
u mnie na froncie też śś planuję z jednej strony 2 szt w lawendzie i kostrzewie a z drugiej 1szt chyba w śmiałku lub kłosownicy. czekam aż gorczyca urośnie, przekopię i sadze


Czesc Aniu. Dziekuje ze do mnie zajrzalas. Chyba przeoczylam u Ciebe te ss. podsadzenie ss lawendą tez mi sie podoba ale u mnie byloby jej juz za duzo, smialek mi sie podoba ale jak kwitnie jest wysoki,ma ok.metra i zaslonilby moje malenstwa ss. A klosownica jest boska ale nigdzie nie moge jej namierzyc i nie wiem jak wyglada zima.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
inag 23:16, 17 maj 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Ja mam seslerię i hakone. Ta druga zimą wg mnie jest brzydka choć latem zachwyca bez wątpienia. Seeslerię sadziłam w zeszłym roku latem jako młodziutkie sadzonki. Do jesieni ładnie przybrała i zimą była calkowicie zielona co mnie baaaaaaaardzo zaskoczyło.
Ja tez jestem za seslerią
Dzwoniłaś do tej szkółki???
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Agi2006 23:16, 17 maj 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Magda70 napisał(a)


dokladnie tak jest. jest ladna zimą jesli przytniesz przed jesienią.


Magda a Ty co ile sadzilas swoje seslerie?
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 23:20, 17 maj 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
inag napisał(a)
Ja mam seslerię i hakone. Ta druga zimą wg mnie jest brzydka choć latem zachwyca bez wątpienia. Seeslerię sadziłam w zeszłym roku latem jako młodziutkie sadzonki. Do jesieni ładnie przybrała i zimą była calkowicie zielona co mnie baaaaaaaardzo zaskoczyło.
Ja tez jestem za seslerią
Dzwoniłaś do tej szkółki???


Jutro bede dzwonic do nich i do finki, bo do jutra zamierzam podjac ostateczna decyzje. Musze w koncu cos wybrac.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
lindsay80 23:42, 17 maj 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Też jestem za seslerią jesienną - kulki chyba jednak się tam już nie pomieszczą, tym bardziej jak świdośliwy urosną.

Sesleria jesienna pod koniec lutego, tuż przed cięciem



Sadleriana pod koniec stycznia



A tu na koniec lutego tuż przed cięciem

____________________
Tu ma być ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies