Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Efffa 14:38, 18 maj 2017


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Jak cię czytam o tym że ss będą kwitły a seslerie będą miały kłosy to czuję się choćbym ja to pisała,ja też tak zawsze analizuje by nie przecholowac,także doskonale czuje Twoje dylematy.Chyba znalazłam w końcu koleżankę która i mnie zrozumie,hehe
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 14:40, 18 maj 2017


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Jesienna chyba zbyt wyprostowana jak do ss,więc może heuflera?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Agi2006 14:53, 18 maj 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Efffa napisał(a)
Jak cię czytam o tym że ss będą kwitły a seslerie będą miały kłosy to czuję się choćbym ja to pisała,ja też tak zawsze analizuje by nie przecholowac,także doskonale czuje Twoje dylematy.Chyba znalazłam w końcu koleżankę która i mnie zrozumie,hehe


Ja Twoją koleżanką jestem od dawna tylko Ty o tym nie wiesz Znam Twój wątek i go odwiedzam nie ujawniając się. I mam tak jak Ty , że wiele roślin mi się podoba, wszystkie chciałabym mieć, ale nie wiem jak to zebrać do kupy, żeby nie przedobrzyć.... Najpierw miało być tylko zielono, potem przez przypadek doszły bordowe perukowce, w ślad za nimi bordowe pęcherznice diabolo a potem tulipany bordowo czarne. Nie chcę już innych kolorów poza białym. I miesza mi się to wszystko....i nie ma mi kto doradzić poza Wami oczywiście. Dlatego dziękuję, ze ze mną jesteście
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 14:55, 18 maj 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Na zdjęciach od Asi nawigatorki bardziej podoba mi się sadlerana niż jesienna.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
nawigatorka 15:11, 18 maj 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Ale seslerie kwitnąca wiosna zaraz jak zakwita możesz ściąć. Zerkniesz kwiaty i pozimowe brzydkie liście na raz. A i ja bym nie sadziła czosnkow bo one kwitna teraz kiedy już ss ma liście. Myślałabym raczejbo mo krokusach które kwitna gdy sesleria będzie ścięta a ss jeszcze bez kwiatów. Sama nie wiem która. Może fakrycznie lepiejnpomyslec w perspektywie sąsiedztwa.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
anna_t 20:41, 18 maj 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Agi2006 napisał(a)


A ja przeleciałam właśnie Twój wątek i śś widziałam ;-p .

osz ty
mam nadzieję że będzie dobrze z tą lawendą i że mi nie padnie po pierwszej zimie
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Efffa 20:56, 18 maj 2017


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Agi wstawilam moja seslerie

kurcze a ja nie umiem lawendy chodować
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Agi2006 11:19, 19 maj 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
nawigatorka napisał(a)
Ale seslerie kwitnąca wiosna zaraz jak zakwita możesz ściąć. Zerkniesz kwiaty i pozimowe brzydkie liście na raz. A i ja bym nie sadziła czosnkow bo one kwitna teraz kiedy już ss ma liście. Myślałabym raczejbo mo krokusach które kwitna gdy sesleria będzie ścięta a ss jeszcze bez kwiatów. Sama nie wiem która. Może fakrycznie lepiejnpomyslec w perspektywie sąsiedztwa.


Asia je też już nic nie wiem. A miałam podjąć decyzję. Na chwilę obecną została juz na ringu heufl. i sadler. A z tymi krokusami to masz rację...tylko wtedy pewnie musiałabym te kwatery wysypać korą a nie żwirkiem
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 11:28, 19 maj 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Efffa napisał(a)
Agi wstawilam moja seslerie

kurcze a ja nie umiem lawendy chodować



Odpisałam u Ciebie. Dzięki za zdjęcia. Znów mi namieszałaś HiHi A lawenda najlepiej sprawdza mi się z Li...a.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Efffa 11:33, 19 maj 2017


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Agi jak już na początku wyeliminowałas jesienną,to chyba lepiej jak pozostaniesz przy swoich typowaniach
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies