Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tysiąc radości i utrapień

Pokaż wątki Pokaż posty

Tysiąc radości i utrapień

jona 12:47, 05 maj 2018


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Betka napisał(a)
Pięknie u ciebie tulipany szaleją! Serduszka mnie zauroczyła


Bo serduszki są bardzo romantyczne
Większość tulipanów wczoraj ogłowiłam. Zostało ich już niewiele, ale zaczynają kwitnąć czosnki, irysy i bodziszki .
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
gobasia 13:16, 05 maj 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Piękna wiosna u Ciebie Joasiu....Cieszę się ,że wróciłaś razem z wiosną
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
jona 14:59, 05 maj 2018


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Basiu, u Ciebie też ślicznie . Pachnący bez i piękne widoki łąkowe za płotem. Po prostu pełnia wiosennego szczęścia
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
katel 15:41, 05 maj 2018


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
jona napisał(a)


Obiecuję sobie, że będę tu więcej spędzać czasu. Niestety nie zawsze udaje mi się dotrzymywanie obietnic
Kawałek Ciebie mam w ogrodzie w postaci floksów, więc czesto posyłam Ci ciepłe myśli

Jak ten post przeczytałam to od razu sobie to samo pomyślałam - robię obchód po ogrodzie i co chwile o kimś myśle bo mam od niego roślinki - przezimowala mi gaura od Ciebie
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
barbara_kraj... 15:46, 05 maj 2018


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
jona napisał(a)


Obiecuję sobie, że będę tu więcej spędzać czasu. Niestety nie zawsze udaje mi się dotrzymywanie obietnic
Kawałek Ciebie mam w ogrodzie w postaci floksów, więc czesto posyłam Ci ciepłe myśli

Rozumiem, że życiowe sprawy ważniejsze od ogrodowiskowego forum. Dlatego nie naciskam, ale Twoje wejścia będą mile widziane.

Hahaha, każda z nas ma u siebie 'kawałek' kogoś. Ja mam już spore grono i co spojrzę na roślinę, to mówię: od Krysi, od Ani X 2, od Ewy X 2, od Hani, od Joli, od Bogusi X 2, od Gabrysi, od Iwony, od Ilony itd, itd.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
jona 18:26, 05 maj 2018


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
katel napisał(a)

Jak ten post przeczytałam to od razu sobie to samo pomyślałam - robię obchód po ogrodzie i co chwile o kimś myśle bo mam od niego roślinki - przezimowala mi gaura od Ciebie


Mi też gaury przezimowały. jedna nawet przeżyła dwie zimy. Te zimujące wcześniej kwitną
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
ryska 18:30, 05 maj 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11623
Śliczna wiosna ...brakowało Twoich fotek. Fajnie, że się pokazałaś.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
jona 18:42, 05 maj 2018


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
barbara_krajewska napisał(a)

Rozumiem, że życiowe sprawy ważniejsze od ogrodowiskowego forum. Dlatego nie naciskam, ale Twoje wejścia będą mile widziane.




Ależ "głasków" dostałam aż mi się ciepło zrobiło

barbara_krajewska napisał(a)



Hahaha, każda z nas ma w siebie 'kawałek' kogoś. Ja mam już spore grono i co spojrzę na roślinę, to mówię: od Krysi, od Ani X 2, od Ewy X 2, od Hani, od Joli, od Bogusi X 2, od Gabrysi, od Iwony, od Ilony itd, itd.


No, i kwiatki nabierają dodatkowego, specjalnego znaczenia, bo wiążą się z osobami. Bardzo to miłe jest .
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
jona 18:43, 05 maj 2018


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
ryska napisał(a)
Śliczna wiosna ...brakowało Twoich fotek. Fajnie, że się pokazałaś.


Bo wiosna zawsze śliczna, nawet jak pogoda brzydka
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
anabuko1 08:45, 06 maj 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23563
Asiu, przepiękna ta twoja wiosna !
I twoje patrzenie na rośliny też.
Ciekawe ptaki z dziurką dojrzałam.
Tulipany masz śliczne.nie w tym roku bardzo ujmują strzępiaste i pełne.Chyba takich jeszcze na jesieni dokupię
kwitnące drzewa to takie sielankowe , piękne widoki
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies