Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tysiąc radości i utrapień

Pokaż wątki Pokaż posty

Tysiąc radości i utrapień

frezja 10:49, 13 maj 2018


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Próbuję się doszkalać w temacie ponoć konserwy dla naszych domowych szczególnie o o smaku kurczaka można im dawać. Mam koty to dla mnie nie problem.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
jona 11:40, 13 maj 2018


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Dawaj znać jak będziesz miała jakieś informacje . Jeży nie planuję dokarmiać (wystawionym jedzeniem pewnie szybciej by się zainteresowały koty sąsiadów niż jeże). Natomiast warto wiedzieć, aby zadziałać w sytuacjach awaryjnych. Tutaj zdaje mi się, że była awaryjna, bo jeże to zwierzęta nocne, a ten chodził w środku dnia.
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
Gocha 10:06, 14 maj 2018


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Asiu fajnie że jesteś. Podobają mi się te aniołki i te ptaki z dziurką. Czy w tej dziurce są posadzone rojniki ?. U mnie tez pierwsze powojniki kwitną. Nie pamiętam ale czy Ty brałaś ode mnie w tamtym roku siewki ciemierników ? Jak tak to napisz mi czy przeżyły i czy troszkę podrosły- jak się po prostu mają. Bo nie wiem czy się bawić z nimi. Mam wielką ochotę zagospodarować moje ale nie wiem gdzie i jak posadzić i jak zimę mają spędzać. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Marga 20:20, 27 maj 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Biedak jeżyk, pewnie był bardzo głodny. Też słyszałam, że kocia karma szkodzi jeżykom, a konkretnie uszkadza nerki. Na temat psiej nic nie słyszałam, więc się nie wypowiadam.
Jeżeli jeszcze Ci nie pisałam jak piękną i kolorową miałaś wczesną wiosnę, to teraz Ci piszę. Serduszka biała wpadłą mi też w oko Kupiłam sobie malutką tej wiosny, więc na kwiatuszki jeszcze trochę poczekam.
Asiu, jeszcze raz dziękuję Ci za różowe bodziszki. Wszyscy mnie o nie pytają, a i bzyczki je bardzo lubią. Już zawsze będą kojarzyły mi się z Tobą
Do zobaczenia u Beatki
____________________
Ogród dla moich synków
jona 22:32, 27 maj 2018


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Gocha napisał(a)
Asiu fajnie że jesteś. Podobają mi się te aniołki i te ptaki z dziurką. Czy w tej dziurce są posadzone rojniki ?. U mnie tez pierwsze powojniki kwitną. Nie pamiętam ale czy Ty brałaś ode mnie w tamtym roku siewki ciemierników ? Jak tak to napisz mi czy przeżyły i czy troszkę podrosły- jak się po prostu mają. Bo nie wiem czy się bawić z nimi. Mam wielką ochotę zagospodarować moje ale nie wiem gdzie i jak posadzić i jak zimę mają spędzać. Pozdrawiam



W ptaszkach rosną faktycznie rojniki. Są traktowane po macoszemu. Trudno jest wszystko przypilnować
Brałam sadzonki ciemierników . Żyją, ale nie urosły. Są posadzone niedaleko magnolii, więc jest sucho i bardzo możliwe, że ph też nie takie.

____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
jona 22:40, 27 maj 2018


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Marga napisał(a)
Biedak jeżyk, pewnie był bardzo głodny. Też słyszałam, że kocia karma szkodzi jeżykom, a konkretnie uszkadza nerki. Na temat psiej nic nie słyszałam, więc się nie wypowiadam.
Jeżeli jeszcze Ci nie pisałam jak piękną i kolorową miałaś wczesną wiosnę, to teraz Ci piszę. Serduszka biała wpadłą mi też w oko Kupiłam sobie malutką tej wiosny, więc na kwiatuszki jeszcze trochę poczekam.
Asiu, jeszcze raz dziękuję Ci za różowe bodziszki. Wszyscy mnie o nie pytają, a i bzyczki je bardzo lubią. Już zawsze będą kojarzyły mi się z Tobą
Do zobaczenia u Beatki


Jeżyka więcej nie spotkałam. Mam nadzieję, że ma się dobrze . Do dokarmiania podchodzę ostrożnie, ale sytuacja wydała mi się niepokojąca.
Serduszka są piękne i urokliwe . Bodziszki też, więc się nie dziwię, że zwracają uwagę . Lubię bodziszki, a teraz jest ich czas

Te, których sadzonki dostałaś


I jeszcze inne


____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
barbara_kraj... 23:29, 27 maj 2018


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Bodziszki są wdzięczne i łatwe w uprawie. Jednak najbardziej lubię Wielkokwiatowego i Renarda.

Miłe takie wizyty wszelakich zwierzaczków. Od łasicy wolałabym jeża.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Kasya 05:47, 28 maj 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41913
jona napisał(a)
Musiało go obudzić pragnienie, bo długo chłeptał wodę z miseczki. Dostał trochę psiej karmy i wyjęłam mu olbrzymiego kleszcza zza ucha. Pies próbował się z nim zaprzyjaźnić tak intensywnie, że musiałam go zabrać do domu, bo zaczepiał jeża, gdy ten próbował zasypiać.







Ale cudne fotki
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gocha 10:46, 29 maj 2018


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Asiu piękne masz bodziszki. Ja nie mam białego. Ciemierniki cały czas mam zamiar posadzić ale zbieram się nieustająco. Ale muszę coś z tymi siewkami zrobić w końcu. Bo pod tymi dużymi krzaczkami nie chcą wcale rosnąć. A szkoda ich nie zagospodarować.Ale myślałam że u Ciebie już troszkę urosły.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
jona 00:33, 30 maj 2018


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
barbara_krajewska napisał(a)
Bodziszki są wdzięczne i łatwe w uprawie. Jednak najbardziej lubię Wielkokwiatowego i Renarda.

Miłe takie wizyty wszelakich zwierzaczków. Od łasicy wolałabym jeża.


Bodziszków się uczę: niektóre wyglądają ładnie i szybko budują kępę, a niektóre tak sobie. Pewnie po jakimś czasie pewne zostaną w ogrodzie, a z innymi się pożegnam.
Zachęcona, między innymi Twoimi wpisami, nabyłam kiedyś wielkokwiatowego


Bodziszka Renarda mam w odmianie Philippe Vapelle

____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies