popcorn
12:00, 24 paź 2015

Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Bożenko najpierw kupowałam w workach, ale dużo bardziej opłaca się kupić na wagę - jedziesz z własnymi workami, ładujesz i płacisz chyba 4x mniej... za te 180 kilo zapłaciłam 11 zł z groszami, 6 worków
mieszczą się w bagażniku mojego małego Polo


____________________
Mój nowy ogródek
Mój nowy ogródek