Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czasem słońce czasem deszcz

Pokaż wątki Pokaż posty

Czasem słońce czasem deszcz

Kuba 13:46, 02 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Dziś był z rana krótki spacer.
Najpierw królowa O. ostatnich dni (a może król bo to ciemiernik więc chyba chłopak)


I jeszcze takie widoki

Ze zdjęć od razu widać co do zrobienia- regeneracja trawnika po zimie, czyszczenie żurawek, cięcie hortensji. Widać też jakie jeszcze szerokie są przerwy między bukszpanami w żywopłocie. Na pewno się nie zanudzę
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Kuba 13:48, 02 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Karol99 14:12, 02 mar 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Czyli zapowiada się pracowita wiosna.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
zawitka 14:52, 02 mar 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14003
Witaj jeśli Danusia robiła Ci projekt to w ciemno możesz wiedzieć że będzie teraz czy póżniej cudownie Pcwoli tak jak Ci wystarczy kasy i siły zrobisz kawałkami ale za to skutecznie i od razu fajnie ,Będę zaglądać i podziwiać Pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Kuba 15:12, 03 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
zawitka napisał(a)
Witaj jeśli Danusia robiła Ci projekt to w ciemno możesz wiedzieć że będzie teraz czy póżniej cudownie Pcwoli tak jak Ci wystarczy kasy i siły zrobisz kawałkami ale za to skutecznie i od razu fajnie ,Będę zaglądać i podziwiać Pozdrawiam


Witaj Zawitka. Właśnie tego nam wszystkim życzę: kasy i siły Pozdrawiam.
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Zielona 16:35, 04 mar 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Ewo, dziękuję za wizytę. Ja zaglądałam do Ciebie w czasie wyjazdu Miałam czas na spokojne odkrywanie nowych ogrodów. Jestem zdziwiona, że byłaś tak cierpliwa i dopiero teraz, kiedy ogród tak pięknie wygląda, założyłaś wątek. Będę podglądać kontynuację realizacji Twojego projektu
Kuba 16:47, 04 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Zielona napisał(a)
Ewo, dziękuję za wizytę. Ja zaglądałam do Ciebie w czasie wyjazdu Miałam czas na spokojne odkrywanie nowych ogrodów. Jestem zdziwiona, że byłaś tak cierpliwa i dopiero teraz, kiedy ogród tak pięknie wygląda, założyłaś wątek. Będę podglądać kontynuację realizacji Twojego projektu

To zaglądamy do siebie nawzajem Dziękuję za miłe słowa, ale tak naprawdę to mój ogród dopiero będzie piękny- jak nic nie zepsujęTrzymajmy się
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Malgosik 22:47, 04 mar 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Kuba napisał(a)

To zaglądamy do siebie nawzajem Dziękuję za miłe słowa, ale tak naprawdę to mój ogród dopiero będzie piękny- jak nic nie zepsujęTrzymajmy się


będzie dobrze
jak się coś zepsuje, to się potem naprawi
____________________
Ogród na glinie
Borbetka 08:11, 05 mar 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Zaznaczam sobie, będę podglądać jak sobie radzicie. Fajny projekt.
____________________
borówcowy wizytowka
Kuba 08:24, 05 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Witam Borbetko. Cieszę się że zajrzałaś. Ja do Ciebie też często zaglądam chociaż cichaczem, ba ja z tych nieśmiałych Będę wdzięczna za Twoje wskazówki, rady i tzw konstruktywną krytykę
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies