Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czasem słońce czasem deszcz

Pokaż wątki Pokaż posty

Czasem słońce czasem deszcz

Asiuniaa 10:04, 05 mar 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 912
Fajny projekt ogrodu zazdroszczę, bo masz sprawdzoną receptę na piękny ogród nic tylko realizować. Ja niestety motam się sama nad moimi rabatami ... Napisałąm do Ciebie na prv zajrzyj do skrzynki proszę
____________________
Asia - Asi ogródek pod świerkami
Kuba 11:07, 05 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Asiuniaa napisał(a)
Fajny projekt ogrodu zazdroszczę, bo masz sprawdzoną receptę na piękny ogród nic tylko realizować. Ja niestety motam się sama nad moimi rabatami ... Napisałąm do Ciebie na prv zajrzyj do skrzynki proszę


No właśnie tak jest że albo wszyscy chwalą projekt albo jak wszystko robisz sama to chwalą za pracowitość. Ja przez rok "projektowałam" swoje rabaty zanim się poddałam. Teraz nie żałuję, chociaż i tak wiem że nawet jak już ogród będzie gotowy, to i tak się znajdą tacy którzy powiedzą że mam łatwiej bo mam projekt.
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
kaisog1 11:24, 05 mar 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
...bo jest łatwiej! Wiem cos o tym Ale czemu to ma byc cos złego, coś mniej wartościowego? Nie rozumiem.... Jak jest projekt to jest szybciej Oby tylko kasa na rosliny była i do przodu!
Jak ktoś ma pieniązki na projekt to niech z tego korzysta! Przeróbki kosztują więcej niż projekt
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Kuba 11:55, 05 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
kaisog1 napisał(a)
...bo jest łatwiej! Wiem cos o tym Ale czemu to ma byc cos złego, coś mniej wartościowego? Nie rozumiem.... Jak jest projekt to jest szybciej Oby tylko kasa na rosliny była i do przodu!
Jak ktoś ma pieniązki na projekt to niech z tego korzysta! Przeróbki kosztują więcej niż projekt


Wszystko się zgadza. A pieniądze? Znam takich co mają większe fanaberie niż projekt ogrodu a wokół domu ruina. Tyle na ten temat a teraz szpadel w dłoń!
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
polinka 07:13, 06 mar 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Cześć Ewcia Realizuj projekt i nie przejmuj się jakimś tam gadaniem, że masz koncepcję na ogród. Ja zabrałam się sama za swój ugór i dzisiaj żałuję, trzeci sezon mam ogród i co roku wprowadzam zmiany, które kosztują nie mało środków. W tym roku będzie totalna zmiana nasadzeń i już wiem, że mniej funduszy wydałabym na projekt niż na takie właśnie rewolucje...ale człowiek uczy się na błędach i jeśli spełni się moje marzenie o większym ogrodzie to pierwszą rzeczą którą zrobię po budowie domu będzie zamówienie projektu

Z ciekawością będę podglądać jak rośnie Twój ogród
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Kuba 08:49, 06 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Witaj Polinko. Tak właśnie zamierzam robić. Właściwiee to ja się nie chwalę wszem i wobec że robię ogród z projektu, niech ludziska myślą że to ja jaka mądra Ale oczywiście jeśli ktoś zapyta nie będę kłamać, zresztą uważam że Danusie trzeba reklamować i będę ją polecać.
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Madzenka 20:33, 06 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Witaj Ewo szczęściaro z projektem Danusi
Podziwiam projekt i wykonanie, z przyjmnością zaznaczam watek aby obserować postępy prac. Ja równie miałam projekt i wcale nie uważam, ze mój ogrod , podkreślam MOJ ogrod jest gorszy od tych zaprojektowanych samodzielnie.
Buziaki i będę częstym gościem
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kuba 09:38, 07 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Madżenko wielkie dzięki za odwiedziny u mnie nudy ale za to u Ciebie jestem na bieżąco i nawet czasami się odezwę. Śledzę Twoje poczynania ogrodowe żeby być na bieżąco ale już widzę że mam ze dwa tygodnie poślizgu
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Kuba 18:34, 07 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Dzisiaj tyle miałam zrobić w ogrodzie a przyszło co do czego to zakupy, obiad, ogarnięcie po obiedzie i zrobiło się ciemno. Pozostaje ułożyć w głowie plan działań na następny tydzień i liczyć że chociaż część zrobię. Ech..
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
nawigatorka 15:35, 08 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Czekam z niecierpliwoscią na dalsze zdjęcia. Czas na prace w ogrodzie prawdziwy pasjonat zawsze (prędzej czy pózniej) znajdzie a tu sami tacy pozdrawiam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies