Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2015

Kasya 07:28, 19 mar 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42176
Mala_Mi napisał(a)
Na minus bylo ale tylko - 1. I piękne sloneczko.
Reszcie macham i uciekam... z telefonu zle sie pisze. Musze sprawic sobie większy.


U mnie -6
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
kasiapelasia 08:10, 19 mar 2015


Dołączył: 09 lut 2013
Posty: 116
Duuuużo zdrówka życzę i pozdrawiam z łóżka, bo również choróbsko mnie zmogło. Co z tą naszą wiosną Aniu ? Myślisz, że można już sadzić kłącza ? Widzę, że czekając w paczkach dziwnie rosną Pozdrawiam.
____________________
Moje maleństwo ***Zaczynamyodpoczatku
zbigniew_gazda 08:28, 19 mar 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Zdrówka Aniu. Krokusy cudne i w jakich ilościach. Też wyjmuję kolce po cięciu berberysu.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
ana_art 09:34, 19 mar 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Mala_Mi napisał(a)

Magnolia desperatka.... u mnie nawet roślinki szurnięte ... i to nie jeden pąk..... takich jest już sporo.

mówia że pies upodabnia się do właścicieli, ale żeby rośliny były równie postrzelone??? Buziam !
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
admete 09:58, 19 mar 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Aniu witam się w nowym sezonie i w nowym wątku
Przyszłam nacieszyć oczy morzem krokusików - cuuuuuuuuuuuuudowne są!!!!
Dużo zdrówka życzę!!!!

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Mariusz 10:36, 19 mar 2015


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Ależ masz tych krokusów , to cudowna pora roku, tylko trzeba sobie ją ukwiecić ... kolejna inspiracja dla mnie . A na przeziębienie uważaj, leż w domu, ogród poczeka ... nie będę Ci tutaj prawił jak tata, tyle że nie ma żartów Ania, wiem po sobie, przeziębienie musi być doleczone do końca.
Pozdrawiam
Czy masz kalinę wonną, ale tą niziutką, bardzo gęsto krzewiącą (kwitnie teraz) i czy podoba Ci się taka? Jeśli Ci to nie przeszkadza, to lotosy początkiem kwietnia dowiozę Ci do Rzeszowa i zawilce wielkokwiatowe również, bo i tak pojadę na Krakowską po rośliny.
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
agata19762 11:53, 19 mar 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Mala_Mi napisał(a)
Na minus bylo ale tylko - 1. I piękne sloneczko.
Reszcie macham i uciekam... z telefonu zle sie pisze. Musze sprawic sobie większy.


Ania u mnie o 7 rano -5...
biało było wszędzie stokrotki w donicach mi zmarzły
nie wiem czy się wyliżą
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Napia 15:24, 19 mar 2015


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Aniu, zdrówka życzę
A krokusy prześliczne
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Margarete 15:37, 19 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ojej .....ja sie obijam poza Ogrodowiskiem a tu nowy wątek powstał i mnie tu jeszcze nie było...
Witam sie w nowym wątku z Toba Aniu i z Twoim cudnym ogrodem....
Fotki krokusów i irysków bombowe Nie wspominam juz o Muminku, bo ten jest the best, a rosnie jak na drożdżach.

Usmiałam sie jak napisałas na początku tego wątku że trafiłas na O szukając przepisu na ognisko i że do tej pory ognisko u ciebie niedokończone a ty na O juz klika sezonów obecna jestes - to prawda że nie dokonczone ale za to jakie rosliny na nim rosną, nawet w TV podkreslili te twoja "ogniskową" rabatkę.
Rymowac nie potrafie ale buziaki i szczere pozdrowienia juz prawie wiosenne zostawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 15:41, 19 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ach i zapomniałam ci zyczyc wygranej z przeziebieniem, u mnie co roku o tej porze grypa wygrywa ze mna 1:0 ale co tam...kiedys przejdzie
p.s.
magnolie -desperatke widziałam i sie usmiałam :-, moje jeszcze w pąkach pozamykanych całkiem
Buzka !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies