Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kulą w płot

Pokaż wątki Pokaż posty

Kulą w płot

sylwia_slomc... 16:08, 10 maj 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Dziewczyny moja sąsiadka zamaskowała dekle sztuczną trawką i na niej postwiła mini taczkę z roślinkami. nawet nieźle to wyszło. Z dalsza nie widać, że trawka sztuczna, na całości jest zielono.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Psiamama 22:25, 11 maj 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Dziewczyny dziękuję, że pochyliłyście się nad problemem mojego dekla Bardzo fajne wszystkie pomysły. Mam nadzieję, że to jego ostatni sezon bo w przyszłym roku może wreszcie nas skanalizują. Wtedy i podjazd zrobimy jak należy i wiatę. Zdecydowałam, że do tego momentu tej części działki nie ruszam chociaż bardzo spodobał mi się pomysł Ewy z rabatą za podjazdem. Na razie ogarnęłam skalniak, filary ganku dostały ubranko z liny jutowanej, kupiłam parę traw i upragnionego cisa fastigiata aurea super gość Nie mogę się na niego napatrzeć Zmieniałam już rabatę 2x i ciągle coś mi nie pasuje. Nie mam wyobraźni, planuje ale na rabacie nie wygląda to tak jakbym chciała I szukam hortensji limelight nigdzie nie mają w mojej okolicy, będę jednak musiała zakupić przez net Jak skończymy kont grillowy a materiał już mamy zamówiony to wstawię zdjęcia Na razie już dość brzydactwa napokazywałam
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Marzenaka 23:55, 11 maj 2015


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Psiamama też miałam problem wystających w dodatku dekielków od szamba. W tym roku szambo zlikwidowane, bo jest kanalizacja i po problemie. Może przeczekaj jak to w przyszłym roku ma nastąpić?
____________________
Ogród Marzeny
Psiamama 23:15, 12 maj 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Marzenaka napisał(a)
Psiamama też miałam problem wystających w dodatku dekielków od szamba. W tym roku szambo zlikwidowane, bo jest kanalizacja i po problemie. Może przeczekaj jak to w przyszłym roku ma nastąpić?


Marzena tak właśnie postanowiłam, zaczekam. I tak jest u mnie co robić
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Mira104 14:02, 14 maj 2015


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Co tak cichutko siedzisz Aga pobudka
czas na zdjęcia z przemiany.
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
Psiamama 21:50, 14 maj 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Mira104 napisał(a)
Co tak cichutko siedzisz Aga pobudka
czas na zdjęcia z przemiany.


Aaaa Mira bo pupa wyszła nie przemiana... Naprzesadzałam jak głupia a efektu nie ma:/ Na początek zdjęcie specjalnie dla Ciebie z Twoim ulubionym zadem mojego psa Weszła mi w kadr i zostawiłam
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Psiamama 21:54, 14 maj 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Ubraliśmy filary z ganku w linę. Wcześniej był beton w plastikowej rurze...


____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Psiamama 21:57, 14 maj 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Pokaże mojego cisa fastigiata aurea którego baaardzo chciałam mieć i malutkie red barony
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Psiamama 22:08, 14 maj 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
I moja nieudolna próba ogarnięcia miszmaszu na rabacie. Juka nie ma się dobrze jeszcze nigdy nie kwitła chyba muszę ją wywalić.




Kupiłam miskanta morning light, wygląda tak i nie wiem czy rozdzielić tę sadzonkę czy zostawić?
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
sylwia_slomc... 23:17, 14 maj 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Fajne te sznury, gdzie kupiłaś, drogie były?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies