Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kulą w płot

Pokaż wątki Pokaż posty

Kulą w płot

Gardener27 23:08, 07 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ta szklarnia z pomidorami robi na mnie olbrzymie wrażenie Ciekawie prowadzą sadzonki ... zupełnie inaczej niż zazwyczaj w takich uprawach
Pod pomnikiem kwitną agapanty Ciekaw jestem czy moje też w tym roku zakwitną
Widzę że masz leżankę z Obi Przymierzam się do jej zakupu Proszę o opinię na jej temat
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Psiamama 23:24, 07 cze 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Przemku te szklarnie są niesamowite. Pierwszy raz byłam w takim miejscu. Do każdego foliaka wchodzi się przez strefę bezpieczeństwa, odkażającą obuwie gości i wyłapującą na specjalne lepy wszelkie latające zagrożenia dla ich upraw. Badają materiał z lepów aby wiedzieć z jakim ewentualnie szkodnikiem mają do czynienia. Żadnej chemii tylko naturalni sprzymierzeńcy Uprawiają pomidory, ogórki, paprykę...Na koniec był poczęstunek, pyszności
A z leżanki jestem bardzo zadowolona. Solidna, wygodna oj przydała się w ten weekend
A i agapanty Ci zakwitną, Tobie wszystko kwitnie jak szalone
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
ewa004 09:03, 08 cze 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Masz na tarasie wyłożone gotowe drewniane podesty ,jak to się sprawdza ?
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Psiamama 22:02, 08 cze 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
ewa004 napisał(a)
Masz na tarasie wyłożone gotowe drewniane podesty ,jak to się sprawdza ?


Ewo mam je drugi sezon. Było to na tamten moment najtańsze rozwiązanie bo kosztowały ok. 3zł za sztukę. Były jakoś tam impregnowane i potraktowaliśmy je dodatkowo drewnochronem. Na razie jest jak jest... To rozwiązanie tymczasowe, aż się nie rozlecą. Jak będziemy brukować podjazd to tam też planuję kostkę. Muszę doczytać co Ty wymyśliłaś ze swoim tarasem. Dobrze pamiętam? To u Ciebie czytałam jak łamałaś sobie nad tym głowę?
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
rzulieta 22:06, 10 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Psiamama napisał(a)
Ceiba święte drzewo majów. Widzicie oko?


co do okow to ja widzę cztery, chyba, to dobrze?
____________________
Ogródek Niny
rzulieta 22:08, 10 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Psiamama napisał(a)
I na koniec już z mojego ogródka pochwalę się prezentem jaki dostałam od wielkanocnego zajączka z myślą o lecie, abym mogła rozprostować moje obolałe kości po plewieniu i ciągłym przesadzaniu




a mogę spytać gdzie nabyłas ten drewniany podescik? to są takie kafelki tak? ja własnie takie chce pod tą komórką co już jej nie będzie polożyc
____________________
Ogródek Niny
Psiamama 22:29, 10 cze 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Rzulieto podesty są ze zwykłego drewna sosnowego niestety, kupione w markecie budowlanym. Więc długowieczne nie będą, ale kosztowały niecałe 3 zeta za sztukę. Jest podobne rozwiązanie z deski kompozytuowej tyle, że jeden podeścik kosztuje niecałe 20zł za sztukę więc zależy...
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
rzulieta 22:41, 10 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
No widzisz jak wspaniale, podróże kształcą to jutro mojego biednego eMa do marketu zagonię niech mi poogląda. Chcemy wyburzać w lipcu ten mały składzić na drewno i dziwne gadżety. Nina jestem
____________________
Ogródek Niny
Psiamama 22:59, 10 cze 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Nina chyba w Castoramie je kupiłam. Oj biedne te nasze eMy
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
ewa004 08:18, 11 cze 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264

Aga ale te deski kompozytowe tez maja różne opinie
Ktoś je na forum teraz właśnie wymienia na tarasie ....ale kto ?
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies