Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

AnnaCh 21:47, 14 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
A jeszcze dzisiaj odkryty kwiatuszek
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Malgosik 22:36, 14 kwi 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Dzielilas buksy?
A co tulipan ma w nogach?
____________________
Ogród na glinie
AnnaCh 22:43, 14 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Malgosik napisał(a)
Dzielilas buksy?
A co tulipan ma w nogach?

No tak, dzieliłam, bo w jednej doniczce były 2 lub 3 nawet. Więc, żeby było więcej są podzielone, niestety są mikroskopijne, ale trudno urosną Młoda jeszcze jestem, to doczekam
A co tulipan ma w nogach? Sama nie wiem... Zastanawiam się głęboko czy coś ja lub mama tam wsadziłyśmy, ona też nie pamięta, a ostatnio to myślę nawet, że to chwast. Pożyjemy zobaczymy.
Małgosiu, Ty masz dużo pomysłów i wyczucia, może podpowiesz mi coś co do trawki? Potrzebuję zieloną i dość niską do połączenia z żurawkami czerwonymi.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Malgosik 23:00, 14 kwi 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
AnnaCh napisał(a)

No tak, dzieliłam, bo w jednej doniczce były 2 lub 3 nawet. Więc, żeby było więcej są podzielone, niestety są mikroskopijne, ale trudno urosną Młoda jeszcze jestem, to doczekam
A co tulipan ma w nogach? Sama nie wiem... Zastanawiam się głęboko czy coś ja lub mama tam wsadziłyśmy, ona też nie pamięta, a ostatnio to myślę nawet, że to chwast. Pożyjemy zobaczymy.
Małgosiu, Ty masz dużo pomysłów i wyczucia, może podpowiesz mi coś co do trawki? Potrzebuję zieloną i dość niską do połączenia z żurawkami czerwonymi.


do czerwonej żurawki to biało zielone turzyce
ja mam tylko malutką Snowline, ale ludzie tu mają Ice Ddance i inne
a jaka ta żurawka?
____________________
Ogród na glinie
AnnaCh 23:26, 14 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Malgosik napisał(a)
do czerwonej żurawki to biało zielone turzyce
ja mam tylko malutką Snowline, ale ludzie tu mają Ice Ddance i inne
a jaka ta żurawka?

Chyba mam Palace Purple, ładnie rośnie nawet na słońcu.
Ta turzyca Snowline całkiem mi się podoba, ciekawe jak z cenami? Potrzebuję z 5 sztuk, chyba że można podzielić?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Agatek 07:53, 15 kwi 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
Taak trawki będą pasować
zdjęcia super
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
AnnaCh 22:25, 15 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Agatek napisał(a)
Taak trawki będą pasować
zdjęcia super

Zdjęcia raczej kiepskie, bo z telefonu, ale dziękuję
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 22:44, 15 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Hmmm, jest kilka rzeczy u mnie, które spędzają mi sen z powiek...
Jedną z nich jest przód domu, muszę tam coś wymyślić i w wakacje zagonić męża do roboty
Zrobiłam dziś bardzo ogólnikowy plan. Robiony był w czasie chwili odpoczynku od kompa w pracy, więc kolorów mu brakuje i w ogóle był robiony na czuja jeżeli chodzi o wymiary. Później zmierzyłam i okazało się, że nie jest najgorzej.

I teraz muszę wyjaśnić. Z boku domu w tym roku chcemy wybudować garaż. Niestety plan zagospodarowania naszego miasta nie daje nam za dużego wyboru i nie mogliśmy wybudować garażu wolnostojącego, a podwójny nie mieści nam się na działce Musimy w związku z tym upchnąć gdzieś drugi samochód i to w taki sposób, żeby sobie nie przeszkadzały, bo z mężem pracujemy w zupełnie różnych godzinach i różnie wyjeżdżamy. Jedyną opcją jest, żeby drugi samochód stał przed domem. I pomyślałam, że zrobimy mu podjazd z takiego klińca, kamyczków (szare na planie), te krateczki to chodniki, obok chodnika do domu rosną już żurawki, tylko brakuje im kamyków. No i nie wiem co zrobić w tych pustych miejscach i na lewo od podjazdu do garażu, w tym wąskim pasku zaznaczonym na zielonawo.
Od bramy do żurawek jest jakieś 5,3 metra, a od ogrodzenia do domu 8,5 metra.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
anna_p_k 08:21, 16 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Aniu rabatka rośnie w oczach, chyba tę samą lawendę mamy 6-pak z marketu na O., bo wielkościowo podobne do moich
____________________
Ogródowe-początki
AnnaCh 23:06, 16 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
anna_p_k napisał(a)
Aniu rabatka rośnie w oczach, chyba tę samą lawendę mamy 6-pak z marketu na O., bo wielkościowo podobne do moich

Zgadza się, to dokładnie ta sama lawenda Buksy też mam z 6 paka, tylko rozdzielam je na mniejsze.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies