Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Marzenaka 23:19, 18 kwi 2015


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Witam. Przeczytałam całość, ładny dom, fajna działeczka i przy lesie - super. Widzę, że idziesz jak burza! Będę kibicować i podziwiać realizacje. Kusi mnie też na takie skrzynie jak u ciebie, póki co mam normalnie na ziemi warzywa. Ale ładnie w tych skrzyniach wygląda. Pozdrawiam.
____________________
Ogród Marzeny
AnnaCh 12:13, 19 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Agatek napisał(a)
hej
mam nadzieję, że mój warzywnik na odległość jakoś obrodzi
działasz pięknie aż zazdroszczę

Obrodzi, obrodzi, ja moimi warzywami za bardzo przez pierwsze dwa lata się nie przejmowałam i były ok, rosły sobie w tym klepisku przy ogrodzeniu i tyle. W zeszłym roku nawiozłam kompostu, podlewałam i jakiejś gigantycznej różnicy nie było, wręcz buraczki były marniejsze.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 12:24, 19 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Marzenaka napisał(a)
Witam. Przeczytałam całość, ładny dom, fajna działeczka i przy lesie - super. Widzę, że idziesz jak burza! Będę kibicować i podziwiać realizacje. Kusi mnie też na takie skrzynie jak u ciebie, póki co mam normalnie na ziemi warzywa. Ale ładnie w tych skrzyniach wygląda. Pozdrawiam.

Witam u mnie. Ja na skrzynie zdecydowałam się, bo ze zwykłym warzywnikiem nie dawałam rady. Czasem było tak, że jedno wielkie chwastowisko się robiło A ze skrzyniami myślę, że będę miała większą kontrolę. Przynajmniej chwasty ze ścieżek już nie będą wchodzić na roślinki.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 12:33, 19 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Dziewczyny pomóżcie mi zidentyfikować to coś co wsadziłam i miało być hostą, a nie jest. Co to noże być? To były takie małe cebulki.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
anna_p_k 13:05, 19 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Nie wiem co to jest ale Ty szybka jesteś, parcuś tylko podziwiać a u mnie wczoraj powrót zimy był i nawiedziła nas burza śnieżna ale naszczeście rano zerkam przez okno a tam zielono a nie biało
____________________
Ogródowe-początki
paulina_ns 13:20, 19 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Aniu dowiesz się jak zakwitnie ja również nie mam pojęcia co to może być, ale ładnie wygląda już teraz.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
AnnaCh 20:02, 19 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
anna_p_k napisał(a)
Nie wiem co to jest ale Ty szybka jesteś, parcuś tylko podziwiać a u mnie wczoraj powrót zimy był i nawiedziła nas burza śnieżna ale naszczeście rano zerkam przez okno a tam zielono a nie biało

Od jutra ma być już coraz ładniej A pracuś jestem, bo muszę wykorzystać weekend jak najbardziej. W tygodniu nie ma czasu. Szkoda, że nie wiesz co to za roślinka.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 20:03, 19 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
paulina_ns napisał(a)
Aniu dowiesz się jak zakwitnie ja również nie mam pojęcia co to może być, ale ładnie wygląda już teraz.

No mam nadzieję, że jakoś to będzie wyglądać i nie będę musiała szybko wyrywać
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 20:22, 19 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kurcze!!! Właśnie obejrzałam pogodę na cały tydzień i oczywiście od poniedziałku do piątku ładnie, a w weekend deszcz. Nie no, tak to się nie da normalnie popracować Ale w sumie w Polsce prognozowanie pogody na dłużej niż 2 dni, to podobno jak wróżenie z fusów, więc może jeszcze się coś pozmienia.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 00:08, 20 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Dzisiaj u mnie były doroczne targi ogrodnicze. Normalnie bym nie poszła, bo tam mnóstwo ludzi i nie ma gdzie zaparkować, ale że byłam u teściów na obiedzie, a oni mieszkają ulice dalej, więc wzięłam wózek z Jasiem, Marysię i w trójkę wyruszyliśmy Coś tam zakupiliśmy:
- tawułki (zastąpią na rabacie wawrzynek wilczełyko, który pójdzie do mojej koleżanki, bo jest silnie trujący, a ona nie ma małych dzieci)

- jakaś trawka, tylko pani nie wiedziała jaka

- świdośliwa
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies