Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

alis 20:25, 26 kwi 2019


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
AnnaCh napisał(a)
Dobra, to chyba podzielę, wstawiłam zdjęcia tych moich sadzonek Prawda, że ładne Cieszyłam się jak dziecko, co sobie mową zabawkę kupiło. Będą rosły od północy, dom cieniuje, co prawda jest tam trochę słońca rano i po południu, ale nie ma takiego bezpośrednio południowego słońca.

Super wypasione hakonki, u mnie w podobnych warunkach rosną i dawały radę
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
AnnaCh 20:06, 27 kwi 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ania, no chyba w najbliższym czasie nie. Czytałaś, Makusia będzie w Łodzi we wtorek Możemy jeszcze jakoś pokombinować z moim bratem, on mieszka w Łodzi, w centrum, jakby się u mnie objawił, to mogę mu podać i od niego byś sobie odebrała.

Iza, podzieliłam. Zdecydowałam się, bo sadzonki były bardzo ładne i duże, ciachnęłam na pół i powiem Ci, że jak dla mnie jest ok, podoba mi się

Asia, właśnie ciachnęłam tylko na pół

Alicjo, dziękuję bardzo
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 20:11, 27 kwi 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kręgosłupa nie czuję
Najpierw wypieliłam całą tę rabatę, później wykopałam całe doniczkowo, któe tam jeszcze było, do tego w pasie gdzie miały być hakonki wysypałam przekompostowaną drobną korę, kompost i mączkę bazaltową i to wszystko przemieliłam widłami. Posadziłam i nieskromnie powiem, że bardzo mi się podoba I mogę powiedzieć, że chyba ta rabata jest skończona Są hakonki, hortki, jarząby i cisy Mega jestem z siebie dumna, ograniczyłam liczbę gatunków, super Na koniec jeszcze poryłam trochę za serbami, a jeszcze na dodatek jechał Pan, który sprzedawał obornik, no to nabyłam 5 worków. Pan mówi, że bydlęcy, dwuletni. Chyba tak, bo nawet jakoś bardzo nie śmierdziało, a taki świeży to by przecież cuchnął. No więc dwa worki poszły jeszcze dookoła cisów, jarząbów i hortek

____________________
Ania - Malutki pod lasem
frezja 20:18, 27 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Pięknie wyszło
Taka uporządkowana jesteś
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Katkak 20:27, 27 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Aniu ładnie, elegancko. Najbardziej jednak podziwiam samodyscyplinę w ograniczeniu gatunków.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
UrsaMaior 20:37, 27 kwi 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8149
Świetnie wyszło! Nie widać, że dzielone
____________________
ogród pod lasem
Margerytka40 20:51, 27 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Będzie super rabata, już mi się podoba
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 21:19, 27 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20438
Super sadzonki wyszły po podziale
W takiej mieszance to będą rosły jak szalone
Fajny szpalerek będzie,lubię tak
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 00:38, 28 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Aniu, dobra robota! Jak hakonki dorosną to będzie szał Widać, że porządnie przygotowałaś ziemię, taka ciemna próchnica.
Wczoraj prawie kupiłam wielkiego jarząba fastigiata. Powstrzymało mnie tylko to, że nie mam pojęcia gdzie go wsadzić
____________________
anna_t 14:37, 28 kwi 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Ania dzieliłaś na pół czy na 4?A zielona hakone też jest u nich?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies