Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

BKosimkArt 20:55, 24 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Marta napisał(a)


a jednak śliczna, fajnie ją skomponowałaś z białą piwonią?


Wygląda bardzo fajnie, szkoda tylko że się później mocno wykłada... ale mimo to warto ją mieć w ogrodzie.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 21:04, 24 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kupiłam sobie śliczną różę okrywową... bez nazwy ale kolor ma śliczny i drobniutkie kuliste kwiaty. w doniczce są trzy sadzonki więc rozdzielę je na tej rabacie, będzie pasować??

____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 21:10, 24 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
A tymczasem pokażę późno popołudniowe fotki z tarasu...



Przy okazji nie wiem co zrobić z tą donicą drewnianą, miałam tam bonsai z jałowca ale padł po zimie to tymczasowo wsadziłam lawendę, przekwitła więc ją obcięłam, ale tak mizernie to wygląda... nie wiem co tam zasadzić, jakiegoś iglaka?? bukszpan?? sama nie wiem...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Makusia 21:24, 24 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Donica drewniana super! Sami robiliscie czy gotowiec?
Niestety nie wiem, co Ci zimę przetrzyma w donicy, a może warto jeszcze jednoroczne wsadzić?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
zoja 21:29, 24 lip 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Roza sliczna i wg mnie pasuje
...a co do drewnianej skrzyni - Makusia ma racje ciezko bedzie aby cos w niej zimowalo. Moze potraktuj ja sezonowo?
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
BKosimkArt 21:39, 24 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Donica robiona przez męża. po drugiej stronie mam donicę dwa razy większą i iglaki w niej przetrwały już dwie zimy... są wycieplone dość dobrze, jałowiec musiałam przesuszyć, mróz załatwił swoje i na wiosnę się nie podniósł... pomyślę jeszcze co dalej...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
zoja 21:56, 24 lip 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
O
Skoro tak to moze w niej tez jakiegos iglaka posadx.
A w sezonie do niego jednoroczme kwiatki moze dosadzac?
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
BKosimkArt 06:48, 25 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Zoja tak zrobię chyba, oo a może trawki jakieś małe??
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Zana 06:49, 25 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Śliczna ta róża, myślę że będzie bardzo pasować. Bardzo ładnie komponuje się z niebieskim.

Przywiozłam Ci Basiu orlika. Mimo leżakowania przez tydzień na tarasie chyba nic złego się z tymi gałązkami nie stało. Podaj mi adres na priv, to Ci wyślę.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
BKosimkArt 07:05, 25 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Zana napisał(a)
Śliczna ta róża, myślę że będzie bardzo pasować. Bardzo ładnie komponuje się z niebieskim.

Przywiozłam Ci Basiu orlika. Mimo leżakowania przez tydzień na tarasie chyba nic złego się z tymi gałązkami nie stało. Podaj mi adres na priv, to Ci wyślę.


Bardzo mi się spodobał jej kolor, taki nieoczywisty... i znalazłam nazwę, Margo Koster... podobno pomarańczowych róż okrywowych można zliczyć na palcach, tak mało odmian jest.

Dziękuję Ci serdecznie! zaraz napiszę
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies