Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

BKosimkArt 21:56, 18 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Myślę że nic mu nie będzie. Tak się zastanawiam nie ja mam wykopać swojego, chyba pod koniec sierpnia będzie bezpiecznie...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
maed 23:47, 18 lip 2016


Dołączył: 25 gru 2015
Posty: 180
Cześc Basiu, przyszłam pooglądać jak tam u Ciebie. Ten kącik z ławeczką powalił mnie na kolana. Bardzo klimatyczny.
BKosimkArt napisał(a)
____________________
Edyta - Ogródek podwórkowy
BKosimkArt 08:17, 19 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
maed napisał(a)
Cześc Basiu, przyszłam pooglądać jak tam u Ciebie. Ten kącik z ławeczką powalił mnie na kolana. Bardzo klimatyczny.


Dzięki, fajnie że zajrzałaś
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Marta 07:14, 20 lip 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Migawki z ogrodu piękne. Jeżówki fajny dają kolor w ogrodzie. Masz bordową tojeść? Śliczna, myślałam, że tylko biała jest. Ta kradzież roślin to istna bezczelność, współczuję!!

Edit. Niebieskie donice cudne, w Hortulusie też takie widziałam, piękny kolor
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
BKosimkArt 17:21, 20 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Marta napisał(a)
Migawki z ogrodu piękne. Jeżówki fajny dają kolor w ogrodzie. Masz bordową tojeść? Śliczna, myślałam, że tylko biała jest. Ta kradzież roślin to istna bezczelność, współczuję!!

Edit. Niebieskie donice cudne, w Hortulusie też takie widziałam, piękny kolor


Bordową tojeść?? Zacytuj fotkę bo nie wiem o którą Ci chodzi...

No moje donice cudne i super tanio się trafiły
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 21:45, 20 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Pokażę bo zachwycam się codziennie... Perovskia posądzona u mnie w pracy

____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
zoja 21:51, 20 lip 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
BKosimkArt napisał(a)
Pokażę bo zachwycam się codziennie... Perovskia posądzona u mnie w pracy



w pięknym otoczeniu pracujesz
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
sylwik69 15:11, 21 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Witaj Basia,dziękuję za odwiedziny u mnie wpadam z rewizytą.Widzę..ogrom pracy w usuwaniu starych nasadzeń,najgorsze co może być!Ale daliście radę i klaruje się fajny ogród.Podobają mi się kompozycje w donicach,super zestawiłaś a miejsce pracy no cóż tylko pomarzyć.
Twój plan kosodrzewina+trawy+jeżówki bardzo mi się podoba.Kosodrzewinę bardzo lubię zawsze chciałam mieć i ma płytki system korzeniowy,więc bingo!!!Zaglądaj do mnie proszę i już wiem kogo poproszę o nasiona białej jeżówki ha ha
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
kasia_w 16:18, 21 lip 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Witaj Basiu
Przeglądnęłam cały Twój wątek- ogród bardzo się zmienił przez te 20 parę stron Oby tak dalej
Kradzież na przedpłociu- załamująca, znając mój tupet przylazłabym do złodzieja z łopatą i zaczęła wykopywać.
Powiedz mi co zrobić, żeby heliotrp tak pięknie kwitł? Mój jest marnawy- stoi w słońcu. Nie wiem czy słusznie kierowałam się nazwą Helio, wnioskując że będzie ciepłolubny.
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
BKosimkArt 20:54, 21 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
kasia_w napisał(a)
Witaj Basiu
Przeglądnęłam cały Twój wątek- ogród bardzo się zmienił przez te 20 parę stron Oby tak dalej
Kradzież na przedpłociu- załamująca, znając mój tupet przylazłabym do złodzieja z łopatą i zaczęła wykopywać.
Powiedz mi co zrobić, żeby heliotrp tak pięknie kwitł? Mój jest marnawy- stoi w słońcu. Nie wiem czy słusznie kierowałam się nazwą Helio, wnioskując że będzie ciepłolubny.


Kasiu, Heliotrop zdecydowanie lepiej rośnie przysłonięty, na tarasie na przykład... ale mój w tym roku też nie chlusta
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies