Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

sylwia_slomc... 14:03, 20 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82039
Piękne te pudrowe tulipany w masie Pustynnika miałam raz, nie przetrwał zimy w naszej glebie.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
nyna76 23:14, 20 lip 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1686
Super wiosna.

Nie mam już takiego berbecia ale moja córka do 3 roku życia była prawdziwą męczybułą.
Tak więc wiem co to znaczy i życzę Ci choć chwilki wytchnienia codziennie w Twoim ślicznym ogrodzie w samotności ...
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
BKosimkArt 08:07, 21 lip 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kasia_CS napisał(a)
Basiu, trzymam kciuki, żeby Jaś szybko dał mamie więcej czasu na odpoczynek i pasję ogrodniczą Choć nie widać, żeby coś w ogrodzie kulało - wręcz przeciwnie! Stado pracowitych mrówek tam działa najwyraźniej, bo jest pięknie


Z daleka to wiesz, wszystko wygląda ładnie
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 08:08, 21 lip 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
daredevil napisał(a)
Basia, cudownie! Nie widać że coś było ruszane u Ciebie.
pozdrawiam serdecznie!!!

Dziękuję :*
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 08:09, 21 lip 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
sylwia_slomczewska napisał(a)
Piękne te pudrowe tulipany w masie Pustynnika miałam raz, nie przetrwał zimy w naszej glebie.

Tak, lubię je bardzo, a to takie zwykłe z Casto, podpisany "różowy"
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 08:10, 21 lip 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
nyna76 napisał(a)
Super wiosna.

Nie mam już takiego berbecia ale moja córka do 3 roku życia była prawdziwą męczybułą.
Tak więc wiem co to znaczy i życzę Ci choć chwilki wytchnienia codziennie w Twoim ślicznym ogrodzie w samotności ...

Hehe tak samo Jaśka nazywam, męczybuła...
Kiedyś będzie lepiej
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
daredevil 11:59, 21 lip 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Będzie Trzymam kciuki
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
BKosimkArt 15:12, 21 lip 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
daredevil napisał(a)
Będzie Trzymam kciuki

A ja zachodzę w głowę, co to za osoba nowa?? A to Ty, ściskam kochana!:*
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Martka 07:25, 22 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Basiu, piękne wspomnienie wiosny, piękne zdjęcia... A ja nawet cieszę się, że teraz przypominasz o tulipanach, niedługo trzeba będzie je zamówić Pustynnik był już chwalony, ale dołączam Pewnie znasz wątek Vity? U niej są zawsze piękne pustynniki, ale też Vita ma swój ciekawy sposób na bycie na forum, co jakiś czas się pojawia, wtedy kiedy może, od 8 lat systematycznie co jakiś czas z długimi przerwami. Za to wątek uroczy. Tak że nie stresuj się, uznajmy, że nie ma czegoś takiego jak zaległości na forum Pozdrawiam!

BKosimkArt 09:50, 22 lip 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Martka napisał(a)
Basiu, piękne wspomnienie wiosny, piękne zdjęcia... A ja nawet cieszę się, że teraz przypominasz o tulipanach, niedługo trzeba będzie je zamówić Pustynnik był już chwalony, ale dołączam Pewnie znasz wątek Vity? U niej są zawsze piękne pustynniki, ale też Vita ma swój ciekawy sposób na bycie na forum, co jakiś czas się pojawia, wtedy kiedy może, od 8 lat systematycznie co jakiś czas z długimi przerwami. Za to wątek uroczy. Tak że nie stresuj się, uznajmy, że nie ma czegoś takiego jak zaległości na forum Pozdrawiam!


Dziękuję za to co piszesz, jednak zdjęcia robione na szybko, nie do końca dopracowane...
hmmm nie kojarzę Vity, podrzuć link proszę...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies