Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

iwka 12:03, 19 maj 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Paulaa napisał(a)
Widzę, że u Ciebie też się zaczęło od demolki jak u nas

Ale cóż mam nadzieję, że z każdym dniem będzie coraz piękniej


Też na to liczę
Prawdziwą demolkę to ja pewnie zobaczę jak do domu z pracy wrócę
Pies mi w nocy narozrabiał, rano pozbierałam tylko połamane tulipany.
Jeszcze trzy godzinki
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Paulaa 12:40, 19 maj 2015

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
Upss znam ten ból też wcześniej psa puszczaliśmy na ogród, ale jak nam wszystkie drzewka zaznaczył, że jego dostaje wychodne tylko na smyczy i poza ogród
____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
Nonka 09:41, 20 maj 2015


Dołączył: 15 cze 2014
Posty: 180
ja tez mam takiego pomocnika Patyki z hortensji to on mi załatwił. Nie podobały mu się bezlistne sterczące krzaczki i trochę je "przyciął"
____________________
Nonka Dogonić marzenia
gardenhamster 11:25, 20 maj 2015


Dołączył: 11 maj 2015
Posty: 17
iwka napisał(a)
Myślałam, że lawenda nie odbije ale ruszyła, uwielbiam ją


Mam ją chyba za gęsto posadzoną

Jak widać na załączonym obrazku budowa w trakcie, końca nie widać

Ograniczone możliwości finansowe więc i szału nie ma w zakupach roślin. To co kupię to dzielę jak się da więc przez kilka lat efektów spektakularnych nie będzie


ten niski zywoplocik to lawenda?
piękna! chyba muszę moją zacząć rozmnażać

podziwiam za odwagę zburzenia tego co było,ale widocznie tego potrzebował Twój ogród
____________________
Magda 1500-metrow-wolnosci
iwka 12:06, 20 maj 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Tak to lawenda teraz wygląda tak


ja niestety nie umiem jej rozmnażać, próbowałam robić sadzonki, przez odkłady i nic Kupiłam za to 30 sadzonek jesienią 2013 i tak sobie rośnie , trochę ma za malo słońca w tym miejscu ale boję się ją przesadzać.



____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 12:07, 20 maj 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
podziwiam za odwagę zburzenia tego co było,ale widocznie tego potrzebował Twój ogród


Bardziej chyba ja potrzebowałam tej zmiany
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
MAD 12:09, 20 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
iwka napisał(a)
trochę ma za malo słońca w tym miejscu ale boję się ją przesadzać.

Ja moją przesadzałam tydzień temu i nawet się nie zorientowała, że zmieniła miejsce. Fakt, wykopywałam z dużą bryłą ziemi i przenosiłam na łopacie prosto do przygotowanego wcześniej dołka. Także da radę.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
paulina_ns 12:11, 20 maj 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
iwka napisał(a)
Tak to lawenda teraz wygląda tak


ja niestety nie umiem jej rozmnażać, próbowałam robić sadzonki, przez odkłady i nic Kupiłam za to 30 sadzonek jesienią 2013 i tak sobie rośnie , trochę ma za malo słońca w tym miejscu ale boję się ją przesadzać.





Piękna ta lawenda, mam nadzieje, że kiedyś moja też taka będzie
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
iwka 12:21, 20 maj 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
W końcu trawa zaczyna się pojawiać, juz nie mogę doczekać się kiedy będzie zielono
PS. na piękną siatkę nie patrzymy
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 12:31, 20 maj 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Czy ktoś zna sie i może mi powiedzieć czy to są siewki szałwi omszonej, obok dorosła


Czy tą hortensję mam przyciąć, nie ruszałam jej wiosną, chyba te suche patyki można wyciąć?
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies