Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

lorka 18:39, 15 maj 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
mysle,ze po 15 maja mozna smialo wsadzic
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
paulina_ns 19:48, 15 maj 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
iwka napisał(a)
Ciekawe czy coś z tego będzie
patyczki hortensji anabelle

limelight


W ubiegłym roku trzymałam w wodzie, wypuściły też ładne listki, potem wszystko uschło i w efekcie zgniło. Tym razem eksperyment prosto do ziemi, nawet bez ukorzeniacza.


Jak Ty to dziewczyno robisz, ja swoje patyczki z 3 tygodnie temu wsadziłam i jeszcze nic, a nic, chyba nie mam ręki do takich rzeczy
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
jolka 14:41, 16 maj 2015


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
iwka napisał(a)
Paulina bardzo proszę ale nie ma tu spektakularnego efektu, na razie to takie małe bzyczki

szmaragdy, miskant morning light, hortensje vanilla fraise, rozchodnik i może jeszcze dosadzę żurawki jakieś jak mi sadzonki podrosną.



No nie mogę!! Mamy prawie identyczne rabaty. Pokaż jak teraz wygląda, bo u mnie po wczorajszym sadzeniu, jak to pięknie ujęłaś "spektakularnego efektu" brak Same bzyczki. Jeszcze w dodatku mi rozchodników zabrakło
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Nonka 12:22, 18 maj 2015


Dołączył: 15 cze 2014
Posty: 180
Wpadam z rewizytą i mówię, że jest u Ciebie pięknie. Mam ten sam problem co ty - czyli nie mogę pozwolić sobie na duże sztuki. Mam nadzieję, że będziemy kibicować sobie i roślinkom, żeby szybko rosły
____________________
Nonka Dogonić marzenia
Nonka 12:24, 18 maj 2015


Dołączył: 15 cze 2014
Posty: 180
A patyki hortensji też wstawiłam do wody i z całej garści tylko jeden puścił korzonki. Z resztą stało się to, co u ciebie - najpierw były listki, a później wszystko uschło
____________________
Nonka Dogonić marzenia
MAD 12:26, 18 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Mi też wszystkie patyki hortek wsadzone do słoika z wodą szlag trafił. Ten sposób nie jest dla mnie.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
iwka 12:49, 18 maj 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
MAD napisał(a)
Mi też wszystkie patyki hortek wsadzone do słoika z wodą szlag trafił. Ten sposób nie jest dla mnie.


Dziewczyny ja już nie wiem jak to jest z tymi patykami. Woda dla mnie odpada, testowałam i d...pa . Wczoraj patrzę na te moje patyczki w ziemi i też część już ma jakieś obwisłe listki, chyba też nic z tego nie będzie
Na razie nie wywalam, dam im szansę. Posadziłam je przy ogrodzeniu, więc niech tam siedzą do przyszłej wiosny.
Prawdopodobnie każdy patyczek czy w wodzie, czy w ziemi na początku wypuszcza listki, bo ma nazbierane w sobie "energi" na rozruch. Potem to już łup szczęścia
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 12:56, 18 maj 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
jolka napisał(a)


No nie mogę!! Mamy prawie identyczne rabaty. Pokaż jak teraz wygląda, bo u mnie po wczorajszym sadzeniu, jak to pięknie ujęłaś "spektakularnego efektu" brak Same bzyczki. Jeszcze w dodatku mi rozchodników zabrakło


Jola ja sadziłam wszystko może dwa tygodnie temu więc niewiele się zmieniło
Rozchodnik bujnął ale on to tak ma, łatwy w uprawie , hortensje mają juz trochę więcej listków ale na kwitnienie w tym roku to chyba nie liczę, strasznie małe te sadzonki mi przyszły. Trawy też jakieś ospałe, nowych przyrostów brak

____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
KamilaZS 22:04, 18 maj 2015


Dołączył: 04 maj 2015
Posty: 45
Witaj !
Na zdjęciu Anabelki wyglądają dobrze. Może troszkę za gęsto, ale myślę, że jak je wsadzisz na docelowe miejsca to złapią wiatr w żagle. Zapowiada się pięknie i pracowicie
____________________
garden party
Paulaa 11:47, 19 maj 2015

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
Widzę, że u Ciebie też się zaczęło od demolki jak u nas

Ale cóż mam nadzieję, że z każdym dniem będzie coraz piękniej
____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies