Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

iwka 14:18, 25 cze 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
carex remota idzie pod sekator, zasłonił całe hortensje silver dollar, takie bidy siedziały w gęstwinie




____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 14:19, 25 cze 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
trzcinnik krótkowłosy i cheju-do, pomiędzy pojedyńcze stipy, które zostały po zimie, z tyłu gracillimus. Wsadziłam tu jeszcze mieczyki abisyńskie i coś posiałam, tylko nie wiem co, zapomniałam. Na razie nic nie wschodzi, to pewnie nie dowiem się co posiałam



posadzenie naparstnic pomiędzy trzcinnikiem a cisami też nie było dobrym pomysłem. Myślałam, że fajnie będą wyglądać, ale jakieś małe w tym roku, trzeba zajrzeć do środka, żeby je zobaczyć.


____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 14:19, 25 cze 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
hosta praying hands i carex raureif


czyściec hummelo w tym roku już ładny, fajnie tak piętrowo układają mu się liście

już zapączkowany


____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 14:20, 25 cze 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
świdośliwy w tym roku oblepione owocami, swoją drogą te owoce mogą być robaczywe ? wczoraj jak się dorwałam to prosto z drzewa jadłam, ale coś mi nie pasowało i hmm... nie będę pisać, ale nie miałam odwagi sprawdzić owoców





dereń milky way na rabacie, która jest totalnie do przeróbki.Zostały tu jakieś pojedyncze trawy, reszta wysypana zrębkami i czeka na pomysł



____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 14:20, 25 cze 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
trzeci albo czwarty rok od wysiewu, pierwszy raz zakwitnie jeżówka blada, ciekawa jestem jej ogromnie



tu mnie korci coś wyższego dodać. Kulki cisowe, które będą dopiero kulkami, montana, szałwia deep blue compacta, nie wiem czy nie za niska do montany i liatra. Może bym coś wyższego jeszcze dodała, np molinie Edith Dudszus




żywopłotki cisowe też w tym roku ładnie się zagęściły
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 14:21, 25 cze 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
i wczorajsze niebo, na początku zrobiło się żółto



____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Mirka 14:37, 25 cze 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Iwonka wreszcie jakieś fotki gąszcz niesamowity się zrobił Dużo masz różnorakich traw i to takich co mi się podobają .
A ta Remota to co ona taka inwazyjna jest?
U mnie wczoraj taki armagedon wieczorem że myślałam że brzozy połamało ale nie.
Lało cały wieczór aż tv zniknęło
Coś mnie się ostatnio pytałaś tylko nie pamietam ale na pewno u siebie odpisałam.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Kawa 14:41, 25 cze 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
o matko jaką masz gęstwinę trawkową
aaaa ta montana to taka wielka ?

ślicznie masz no babo
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
iwka 14:48, 25 cze 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Mirka napisał(a)
Iwonka wreszcie jakieś fotki gąszcz niesamowity się zrobił Dużo masz różnorakich traw i to takich co mi się podobają .
A ta Remota to co ona taka inwazyjna jest?
U mnie wczoraj taki armagedon wieczorem że myślałam że brzozy połamało ale nie.
Lało cały wieczór aż tv zniknęło
Coś mnie się ostatnio pytałaś tylko nie pamietam ale na pewno u siebie odpisałam.


no właśnie nie jest inwazyjna, tylko wiesz jak się sadzi małe i gęsto to później trzeba wywalać co drugą

tak, pytałam o kocimiętkę, kupiłam sobie na próbę.
Te burze są okropne, ja się strasznie boję, jak widzę że coś błyska, nawet się nie rozbieram tylko w ubraniach siedzę
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 14:51, 25 cze 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Kawa napisał(a)
o matko jaką masz gęstwinę trawkową
aaaa ta montana to taka wielka ?

ślicznie masz no babo


dość spora, teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam, że takie wielkie, bez podziału posadziłam. Pewnie za rok, dwa trzeba będzie je odmłodzić, a one ciężkie bardzo do podziału

uwaga, będę wprowadzać kolory nie wiem czy potrafię ale coś mnie naszło na kolor
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies