Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

iwka 12:03, 27 maj 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Magleska napisał(a)
Iwona
jesteś ....super ....i ile fajnego się podziało -mieszkasz już w domku ,ogród już fajnie się prezentuje - namnożyłas sobie tyle traw ,że od razu jest efekt
mieszkam w końcu, i jest fajnie mam czym obsadzić tylko nie wiem jak
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 12:03, 27 maj 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Juzia napisał(a)
Jeeej! W końcu jesteś!

Rośliny masz, a to najważniejsze.
W planowaniu ludziska pomogą

liczę na Waszą pomoc
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 12:04, 27 maj 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Mirka napisał(a)

Miło się ogląda nawet błocko fajnie wygląda.
Iwonka ja tu widzę duże zmiany i myślę że będzie fajnie .
A teraz co ty tu nakokosiłaś ja nic nie widzę
O co kaman
Jeszcze tylko to błoto ogarnąć i już trochę czyściej się zrobi. Teraz masakra, wszystko do domu wnoszę, pogoda też nie sprzyja, codziennie siąpi, w sumie to ja jeszcze nie miałam dobrego słońca w tym roku. Tu jeszcze nie widać, ale posadziłam już tam molinie, proso, rozplenice, kukliki, sporobolusy, czyściec, jeżówki i chyba to nie gra, a jeszcze dużo wolnego miejsca zostało.
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 12:06, 27 maj 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
effka napisał(a)
Ale extra, że się pojawiłaś na O. Będziemy działać!
Powiedz trawa w miejscu po basenie całkowicie wygniła?
pod basenem miałam rozłożoną plandekę i stary dywan, pod plandeką nie zgniła tylko chyba struchlała, sina i bez życia ale trzeba było ją zebrać, pod dywanem natomiast czyściutko, wszystko zgniło, gotowe do kopania
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 12:09, 27 maj 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Kawa napisał(a)
jjjjeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjj!!!!


no nareszcie!!!

a przed cisami ta jasna trawka to co ? jakas molinia? trzcinnik? czy co>


nie wiem czy czas mi pozwoli, ale obiecałam sobie, że raz w tygodniu wpadnę na ploty

przy tych cisach to trzcinnik avalanche
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 12:27, 27 maj 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Anda napisał(a)
Iwka A Ty nie miałaś planu na ten kawałek?

Ewa, mam plan. Po kawałku coś z niego realizuję, żywopłoty, murki, drzewa tak jak na planie rosną. Problem mam z uzupełnieniem rabat

Bliżej domu jakoś tak bardziej minimalistycznie wyszło, w sumie tak chciałam

im dalej to już upycham, wszystko bym chciała mieć, nie umiem zrezygnować z danej rośliny bo mi się podoba




muszę jakoś na części podzielić ten plan, bo mało czytelny jest
edit. altany na razie nie ma, placyk może uda się w tym toku chociaż zacząć, ścieżek też na razie nie będzie, przy garażu kawałek tylko jest.
Chciałam obsadzić teraz ten kawałek co zaznaczony jest


____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Rojodziejowa 16:40, 20 cze 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8276
I jak tam Iwonko postępy?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
anna_t 14:06, 21 cze 2021


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Podbijam pytanie
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
iwka 14:18, 25 cze 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
babeczki, postępów brak

dajcie spokój z tymi upałami, no ja lubię ciepło, ale na takie duchoty to już zdrowia nie mam. Z pracy wrócę to siedzę przy wentylatorze w domu, jak się ochłodzi pod wieczór to komary rypią na potęgę. Susza przeogromna, wczoraj musiałam podlać brzozy bo już liście ochlapły. Deszczu jak nie było tak nie ma, kilka km różnicy i w pracy pada codziennie a u mnie ostatni deszcz widziany był w niedzielę, prawie dwa tygodnie temu Chmurzy się, błyska a nie pada, może dzisiaj coś kapnie



____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 14:18, 25 cze 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
ku pamięci kilka fotek z deszczowej niedzieli właśnie i z wczoraj.
No wczoraj to niebo dawało kolorami





____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies