Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gosiek33 21:16, 09 lis 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
AgnieszkaW napisał(a)
Gosiu, przyszłam do Ciebie tropem Judaszowca, a przy okazji zobaczyłam śliczne kadry ogrodowe

Pytanie na priw



Witaj Agnieszko, odpowiedziałam


teraz jeszcze wkleję moje foty, judaszowce w kilku odmianach i kolorach, trudno było zdecydować który piękniejszy


____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 21:18, 09 lis 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Kasya napisał(a)

Wiethorst



Dziękuję Kasiu, ghislaine de Féligonde zawiązała otwocki
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
AgnieszkaW 08:35, 10 lis 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Gosiu, bardzo dziękuję, śliczne są
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Gosiek33 13:44, 10 lis 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
JoannA napisał(a)
Piękna jest
Czy to 'Sugar Plum Fairy'?



Już wiem w końcu to: Saxifraga fortunei (Skalnica Fortune`a) `Sibyll Trelawney` a na stronie wstawili całą serię - 7 różnych piękności
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
JoannA 18:09, 10 lis 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Skalnicę 'Black Ruby' widziałam w ZP. Ona malutka, ale niezwykle piękna.
Na stronce podobają mi się wszystkie. Chciałabym mieć ich całą kolekcję, ale działka za mała na wszystkie zachcianki Gosiu. Ewentualnie można by się pozbyć innych roślin i miejsce się znajdzie
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Gosiek33 18:24, 10 lis 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Bardzo ciekawa jestem jak ona wygląda od wiosny, przez całe lato. Byłoby wiadomo ile miejsca zajmuje, czy utrzymuje cały sezon rozetę liści? Masz facebooka?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
JoannA 18:40, 10 lis 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
A wiesz Gosiu że przez moment o tym samym pomyślałam. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Zostaje nam zatem czekać do następnego sezonu.
Facebooka nie mam.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
anka_ 22:08, 10 lis 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)
Już wiem w końcu to: Saxifraga fortunei (Skalnica Fortune`a) `Sibyll Trelawney` a na stronie wstawili całą serię - 7 różnych piękności
Gosiu ja dopytam, bo się pogubiłam... ta skalnica co pokazywałaś na fotkach to `Sibyll Trelawney` a nie 'Sugar Plum Fairy' czy masz obie? Bo nie wiem za czym się rozglądać.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosiek33 19:28, 13 lis 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
anka_ napisał(a)
Gosiu ja dopytam, bo się pogubiłam... ta skalnica co pokazywałaś na fotkach to `Sibyll Trelawney` a nie 'Sugar Plum Fairy' czy masz obie? Bo nie wiem za czym się rozglądać.



Aniu nie wiem, jak znajdę rachunek to może coś się doczytam, ale o ile pamiętam to tam jest tylko saxifraga...
według zdjęć moja to Sibyll...
Bardzo podoba mi się biała Gelbes Monter

jeśli masz dostęp to pooglądaj tutaj
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 12:52, 14 lis 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Wykopałam wszystkie opieńko podobne grzyby, i teraz w wiadrze czekają na spalenie

Wypożyczyłam nową książkę o ziołach (Siła ziół) i wyczytałam, że grzyby nie znoszą tymianku? Może te w ogrodzie też ograniczy


____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies