Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gosiek33 07:52, 20 maj 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
TAR napisał(a)
twoje jarzaby juz wielkie liscie u mnie to dopiero wypustki ale sadzone jesienia pierwszy sezon moga miec opoznienie, plus ten przymrozek i zimno.


zdecydowanie łądniej wygląda w tym roku
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 07:59, 20 maj 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Kasya napisał(a)

Ja muszę chyba w koncu ten bez kolumnowy kupić...
On ma bordowe liście ?



Kasiu wyglądają na czarne podbite zielonym, aż poszłał zobaczyć z bliska i porównałam z listkiem bzu Eva - ona całkiem czarna
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 08:00, 20 maj 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Magleska napisał(a)
piękny ten bez i jarząb też a ja już nie mam miejsca na drzewa buuu

na rodkach się nie znam ,wiec się nie odzywam -moje na szczęście rosną -w warunkach średnich



kiedy to kolumnowe odmiany, wszystko Kasya wynajduje a potem mnie namawia
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 08:03, 20 maj 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
kwartet napisał(a)
Gosia studjuje twój wątek po raz kolejny(cos od roku albo lepiej),bo co dojechałam do jakiegoś miejsca to w życiu jakieś zawirowanie i gdzies mi ginełaś(jak wszystkim wiadomo ja jestem zdolna inaczej) teraz w sierpniu 2018 siedzę.Jakie wnioski na dziś ,no muszę wpaść i na żywca zwiedzić ,bogactwo gatunkowe przeogrome ty masz chyba wszystko o czym pomyślę,także nie znaj dnia ani godziny.
I jeszcze chciałam dodać że rozmowa prowadzona w kilku wątkach powoduje u mnie pewen kociokwik,chyba weszłyśmy na wyższy poziom.



Zapraszam. Mam nadzieję, że przyjedziesz ale nie jak po ogień. Ukopiesz na spokojnie wszelkie astry, a mam ich naprawdę kilka. Mam słabość do różnych maleństw, więc ciągle gdzieś coś przygarnę

Rozmowy w kilku wątkach na raz to u mnie normalka, może czasem tylko czytam, ale do poplątania w zupełności wystarczy
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Malgo 09:19, 20 maj 2019

Dołączył: 10 maj 2017
Posty: 58
Witam sąsiadkę i posiadaczkę pięknego ogrodu.

Podobnie ja Ty ma problem z żółknącymi liśćmi rododendronów. Na jesieni potraktowałam je preparatem na grzyba, ale poprawy brak.
Idą Twoim tropem zastanawiam się nad ich przesadzeniem tym bardziej, że winnej części ogrodu nie mam takich problemów z rododendronami.
____________________
Gosia Ogród głównie w lesie
makadamia 11:18, 20 maj 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


U siebie!!!!!!!!! Każda z osobna!


Właśnie tak zrobiłam, zanim się zorientowałam, że wszystkie wstawiają u Izy

Gosiu - szalenie miło było Cię poznać!
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
kwartet 17:19, 20 maj 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
No ja to nawet na herbatę chciałam,jak po ogień to u ciebie nie da rady jak człowiek chce to wszystko obejrzeć,także kubek herbatki w garść i rundkę robimy.My z Izą to tak zawsze pomimo częstych odwiedzin,wtedy wpadamy na najleprze pomysły
Gosiek33 19:30, 20 maj 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Malgo napisał(a)
Witam sąsiadkę i posiadaczkę pięknego ogrodu.

Podobnie ja Ty ma problem z żółknącymi liśćmi rododendronów. Na jesieni potraktowałam je preparatem na grzyba, ale poprawy brak.
Idą Twoim tropem zastanawiam się nad ich przesadzeniem tym bardziej, że winnej części ogrodu nie mam takich problemów z rododendronami.



Miło powitać kolejną ogrodniczkę

Czekam z działaniem po przekwitnięciu tych nieszczęśników
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 19:33, 20 maj 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
makadamia napisał(a)


Właśnie tak zrobiłam, zanim się zorientowałam, że wszystkie wstawiają u Izy

Gosiu - szalenie miło było Cię poznać!



Bardzo miło i mnie było, myślę, że jeszcze nie raz na jakimś spotkaniu się zobaczymy
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 19:34, 20 maj 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
kwartet napisał(a)
No ja to nawet na herbatę chciałam,jak po ogień to u ciebie nie da rady jak człowiek chce to wszystko obejrzeć,także kubek herbatki w garść i rundkę robimy.My z Izą to tak zawsze pomimo częstych odwiedzin,wtedy wpadamy na najleprze pomysły



Nawet dwie herbaty zrobię, masz jakieś szczególne upodobania?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies