Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

TAR 20:05, 07 wrz 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7271
u nas pada od 14-tej, mezus wczesniej zdazyl sypnac nawozem trawe a ja posadzilam derenie, kloniki i przesadzilam forsycje ale na targi tez dzis nie pojechalam, u nas wlasnie jesienne sie odbywaja. pewnie kroluja wrzosy, jezówki, zurawki i trawy. Buuu bardzo załuje
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 07:32, 08 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Dziewczyny potwierdziły, jednak targi nie były takie złe.

To tylko my widziałyśmy już prawie wszystko

Chyba też upalna pogoda wcześniej wykończyła rośliny i nie wszystkie egemplarze udało się tak przyszykować na wrześniowy termin by były w optymalnej kondycji

Wkurzające były zakupy ze stoisk, niby większość wystawców broniła się by ekspozycji nie ogołocić przed końcem targów i niby sprzedaż (to co na pniu nie było wcześniej sprzedane) miała być możliwa od 16, to jednak sporo stoisk wyprzedawało rośliny wcześnej i faktycznie wyglądało to kiepsko. Jedynie wystawcy zrzeszeni w Związku dzielnie się bronili... na kilku poległam i nie doczekałam
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 07:32, 08 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
TAR napisał(a)
u nas pada od 14-tej, mezus wczesniej zdazyl sypnac nawozem trawe a ja posadzilam derenie, kloniki i przesadzilam forsycje ale na targi tez dzis nie pojechalam, u nas wlasnie jesienne sie odbywaja. pewnie kroluja wrzosy, jezówki, zurawki i trawy. Buuu bardzo załuje



W nocy zaczęło siąpić i z przerwami kapie - to ma być deszcz?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
tulucy 08:22, 08 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
U mnie leje... Nawet pod lilakiem mokro, a tam to już musi być duży deszcz, żeby ziemia była wilgotna.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Gosiek33 09:11, 08 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
kilka różyczek


La Rjoia



multiflora Nana




She Loves You




Tardajos nigdzie nie znalazłam jej w ofercie sklepów, Kasia CS miała szczęście




Borneo Odore - tegoroczne wyróżnienie w nowościach



____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Doranma 11:48, 09 wrz 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Gosiek33 napisał(a)
Dziewczyny potwierdziły, jednak targi nie były takie złe.

Wkurzające były zakupy ze stoisk, niby większość wystawców broniła się by ekspozycji nie ogołocić przed końcem targów i niby sprzedaż (to co na pniu nie było wcześniej sprzedane) miała być możliwa od 16, to jednak sporo stoisk wyprzedawało rośliny wcześnej i faktycznie wyglądało to kiepsko. Jedynie wystawcy zrzeszeni w Związku dzielnie się bronili... na kilku poległam i nie doczekałam


Dlatego ja już od kilku lat odpuszczam sobie zakupy ze stoisk - szkoda mi czasu i energii, i tego tłoczenia się w kolejkach, kto pierwszy ... ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Helen 22:32, 09 wrz 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Gosiek33 napisał(a)












Przepiękne zdjęcia. Jaka to odmiana hortensji?
____________________
Helen - Hortensjowo
kwartet 11:01, 10 wrz 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Aleś bigosu narobiła latam z tą parocją po ogródku i latam już nawet małż się zaangażował i stwierdził że nie będzie ganiał gdzieś na koniec żeby podziwiać i mam sadzić tak żeby z fotela na tarasie sobie patrzył.
Zdjęcia zglądam,każde bodobuje mi się.
galgAsia 11:05, 10 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosiu, ta multiflora Nana to ona okrywowa jest? Bardzo ma zgrabne te kwiatuszki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gosiek33 16:14, 11 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Helen napisał(a)

Przepiękne zdjęcia. Jaka to odmiana hortensji?


To Magicial Mont Blanc
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies