Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

roma2 23:04, 27 paź 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Widziałam machanko . Jadę jutro mimo nędznych zapowiedzi pogodowych. Mąż będzie działał w środku domu. Ja zasadzam się mimo wszystko na ogród. Jak pogoda będzie całkem do ...niczego, pomogę rozkładać kabelki na podłogówkę.
____________________
Komendówka
dana1s 08:00, 28 paź 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Sylwuś jestem u Ciebie codziennie i podziwiam Twoje zaangażowanie i ilość pracy jaką wkładasz w tworzenie tego pięknego miejsca na ziemi.
To niesamowite jak z ugoru wyłania się cudowny ogród. W tym sezonie bardzo wydoroślał i zmieniła się nieprawdopodobnie.
Już jest pięknie, a za kilka lat to będzie istny raj na ziemi!
Brawo Ty, brawo Wy!!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
sylwia_slomc... 10:11, 28 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82039
Magleska napisał(a)
Ale pięknie jesiennie u Ciebie zostaję tu na chwilkę ,wino przyniosłam
czym robisz fotki ? ....aparatem czy telefonem ? ...
.....Ten Twój ogród taki bajkowy względem otoczenia ...jak u Alicji w krainie czarów

Fotki aparatem typu głupi Jaś, dlatego jakość taka jaka jest,ale i tak lepsza niż z tel były. Może w przyszłym roku uda się zmienić Oczywiście na głupiego Jasia bo ja innych nie ogarnę, ale z większym zoomem i makro niż obecny
W okolicy naszego ogrodu coś zaczęło się zmieniać , bo na dwóch działkach troszkę dalej od nas nie licząc sąsiadki zaczęto sadzić drzewka, więc może za parę lat nie będziemy taka wyspą

Najgorsze , że się dowiedziałam pokątnie, że działka za naszym domem za drogą jest sprzedana i podzielona na działki. Kurcze nam nie chcieli zrobić budowlanej, a tam zrobili????
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:14, 28 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82039
roma2 napisał(a)
Widziałam machanko . Jadę jutro mimo nędznych zapowiedzi pogodowych. Mąż będzie działał w środku domu. Ja zasadzam się mimo wszystko na ogród. Jak pogoda będzie całkem do ...niczego, pomogę rozkładać kabelki na podłogówkę.

Romeczko każdą pogodę można wykorzystaćMyśmy w deszczu trzy lata temu wylewkę robili w budynkach gospodarczych, tak mieliśmy sprzęt i materiał , a pogoda nie chciała się dostosować , to peleryny , kalosze i do dzieła
Może dzisiaj jakoś wytrzyma, choć zimno jak w psiarni
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:16, 28 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82039
dana1s napisał(a)
Sylwuś jestem u Ciebie codziennie i podziwiam Twoje zaangażowanie i ilość pracy jaką wkładasz w tworzenie tego pięknego miejsca na ziemi.
To niesamowite jak z ugoru wyłania się cudowny ogród. W tym sezonie bardzo wydoroślał i zmieniła się nieprawdopodobnie.
Już jest pięknie, a za kilka lat to będzie istny raj na ziemi!
Brawo Ty, brawo Wy!!

Danusiu ja się też cieszę, że mi się architektura zaczęła w roślinności chować teraz już z roku na rok powinno być piękniej
Bardzo mnie cieszą Twoje odwiedziny zawsze
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Milka 12:05, 28 paź 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)

Naprawdę nie było z tym większego problemu

Nasz przycięliśmy, tak mocno jak wasz, ciekawe czy wiosną ruszy.
Kolory fajne, ale to zbieranie liści, masakra, choć to lubię, ale pogoda nie współpracuje
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agania 15:44, 28 paź 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Jestem już na bieżąco
Smoczycę podziwiam...łąkę zobaczyłam..nigdzie ładnieszej nie widziałam, dalie piękne i wzorcowy warzynik masz

U nas leje i wieje masakrycznie, nie zdążyłam zebrać nasion z kwiatów, pora roku nie konweniuje ze mną i moim rytmem pracy, jak myślisz za późno już na zbieranie nasion?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Betka 15:57, 28 paź 2017


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Sylwia wstawiłam te fotki o które prosiłaś więc zapraszam .
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
kasiek 19:34, 28 paź 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)
[img
Widok na duży ogród z podwórka czyli przydomowego


Matko jaka suuperaśna nartostrada! Zamawiam wyciąg
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
sylwia_slomc... 19:50, 28 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82039
Milka napisał(a)

Nasz przycięliśmy, tak mocno jak wasz, ciekawe czy wiosną ruszy.
Kolory fajne, ale to zbieranie liści, masakra, choć to lubię, ale pogoda nie współpracuje

Mam pełne wory liści w drewutni, tej z drewnianymi okienkami, już wejść nie ma jak, ale u nas nim do ogrodu przyjdziemy to już się babcia z nimi rozprawia, chyba cały dzień grabi z rąk nie wypuszcza. Z jednej strony dobrze bo to lekkie zajęcie , i się nie nudzi i ma ruch, ale z drugiej co za dużo to nie zdrowo , boję się , że się przy tej pogodzie przeziębi bo nie zawsze odpowiednio się ubiera
Orzech odbije nic się nie martw
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies