Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zachwyt i obawa

Pokaż wątki Pokaż posty

Zachwyt i obawa

MagdaBaj 16:30, 29 kwi 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Po dłuższej przerwie... w tym roku cel - drzewa. Podpowiedzcie proszę czy ten świerk hoospibedzie miał wystarczająco durzo miejsca między tymi rabatami?
Za rabatą z wiśnią chciałabym trawy morning light ale nie znajduję. Myślałam o internecie- może ktoś na priv poleci mi stronę...
Liczę na Waszą pomoc przy wyborze drzewek.
Aha i pewnie trawa rozpleninca padła.A może czas jeszcze na nią?
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
MagdaBaj 19:24, 03 maj 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276


Odwocilam rabate.Pozostaje czekać na trawę w miejscu dziury. Madzenka podpowiadala 3 drzewka. Chcialabym oslonic balkon drzewem ale chyba nie uda się. Nie mam pomysłu. ...
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
Toszka 19:52, 03 maj 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Bukszpany maja grzyba - opryskaj choćby Topsinem
Rodek ma za wysokie ph - sprawdź ph.
Hoopsii rośnie strasznie wielki - zdajesz sobie z tego sprawę?

Kiedy sadziłaś rozplenicę? Kiedy cięłaś? Wygrab delikatnie środek i sprawdź czy nic się nie zieleni.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
MagdaBaj 20:34, 03 maj 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Toszka zrobię jak mówisz Topsin em. HOOPII duże wiem ale w szkółce mówili by uszczypywac przyrosty.Rododendrona chciałam przesadzic ale poczekam do wiosny 2019. A rozplenice wszystkie zielone listki dostały. DZIĘKI że zajrzalas ❤
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
_Martini_ 20:31, 04 maj 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Hej, a gdzie chcesz te drzewa posadzić? Jakieś ozdobne, kwitnące?
Rozplenica już powinna być. Na tego miskanta też poluję i zastanawiam się czy w necie czy stacjonarnie, choć drożej.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
MagdaBaj 20:46, 04 maj 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Hej Martyna, posadziłam dziś Pissardii .Chciałam w przedogródku coś co osłoni przed ciekawskimi, ale i tak mam bramę przez którą wszystko widać. Ciężko mi to rozplanować. Udało mi się z miskantami . Wsadzone do ziemi. Tak naprawdę tworzę po omacku, swoimi rękoma. Dlatego powolutku i z mozołem. Ale jest trochę lepiej niż na początku
Rozplenice ruszyły jutro wstawię wieczorkiem zdjęcia.
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
Toszka 21:37, 04 maj 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
jeśli będziesz czekać z rodkiem do przyszłego roku to raczej będziesz musiała nowy kupować Tu nie ma co czekać. One łatwo się przesadzają bo maja zwarta bryłę. Tu, gdzie teraz rośnie to nie ma szans, zwłaszcza w tej ziemi, a nie próchnicznej ściółce. Wybacz, musiałam ci to napisać.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
MagdaBaj 21:46, 04 maj 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Na to czekałam dzięki Toszka. Lecę jutro po ziemię i przesadzam do półcienia.Tu jest gdzie jest jest słońce, mam opuchlaki, ślimaki i ogólnie dwie ręce tylko , a pracy dużo. Brak podpowiedziedzi mi doskwiera. Ale czuwasz na szczęście
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
MagdaBaj 19:30, 05 maj 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
[img
Co to za iglak ktoś kojarzy? rośnie potworzysko...
size=270x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/162/1624624/original.jpg[/img]
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
MagdaBaj 19:47, 05 maj 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Potwór
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies