Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy song

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy song

frezja 11:12, 27 lip 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Przyszła pora na pokazanie ogrodu z innej perspektywy...może ktoś tu zaglądnie i doradzi;



iglaki z prawej będą mocno przycięte;w tym miejscu znajduje się kącik tzw wypoczynkowo-kawowy(drugie takie miejsce to altana.


myślę o przesadzeniu perukowca ..a może go czymś podsadzić??

____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 11:20, 27 lip 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
jeszcze takie ujęcia dla zobrazowania problemu..za iglakami ogród sąsiada.W plecach huśtawki jest rabatka ale będzie usunięta...;






myślę o deskach w tym miejscu..taki ala taras
a może tylko kamyczki..hmm

____________________
Ewa - Ogrodowy song
Tesska 11:30, 27 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
ja poogladałam i zostawiam zdanie dla ekspertów kącik kawowy bardzo ładny
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
frezja 11:59, 27 lip 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Jak dobrze,że zajrzałaś..zawsze to znak,że ktoś "czuwa"
ręce mnie świerzbią aby coś zmienić,przekopać..liczę na dobre rady.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Tesska 12:12, 27 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
jak tak sie dułżej pozastanawiac , hm skoro jest pod altana stolik , czy potrzebny ten kacik na kawę? zajmuje dośc sporo miejsca , chyba bym go zlikwidowała a tam posadziła roślinki , może jakas mała fontanna ,żeby sie fajnie słuchało jak delikatnie woda chlupie ? tuje bym wykopała bo sa juz przerośnięte , od dołu łyso . od sasiada dałabym drewniany płot z całych desek jakies 3 elementy i tam obsadziła rabatki i jakie pnacza lub pod samym płotem huśtawka ?
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
frezja 17:42, 27 lip 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Dobrze kombinujesz..fonatanna fajny pomysł,gorzej z przyłączem...nie mówię nie.Tuje sama ogołociłam od dołu i teraz żałuję..ale będą cięte z szerokości i myślę,że to poprawi ich wygląd..zamówiłam właśnie solidny elektryczny sekator.I lada chwila będzie ostre cięcie.Od sąsiadów nie muszę aż tak bardzo się odgradzać;poprawiłam dzisiaj wygląd rabaty tej przed stołem i wygląda o niebo lepiej..tworzy teraz jeden kawałek.Fotek nie zdążyłam zrobić bo pada..ale to dobrze
____________________
Ewa - Ogrodowy song
agnieszka_m 09:06, 28 lip 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017

jak poprawić kształt "wystającej" z lewej rabaty? myślę o przesadzeniu perukowca ale czy to wystarczy..a może go czymś podsadzić??


Ewo ta wystająca rabata jest ładna tylko ja bym ją połączyła (nieoddzielałabym każdej roślinki osobno) zaokrągliłabym ją i podsadziła żórawkami
Ale to jest tylko mój punkt widzenia.
____________________
Mój mały ogródeczek :).
frezja 09:22, 28 lip 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
już jest w jednej części i wygląda od razu na większy..dosypałam dodatkowo worek ziemi;pogoda deszczowa ułatwiła pracę;
widok z góry nie powala i wszystko brzydko wygląda;( ale jest to najlepsze spojrzenie na całość..
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Tesska 21:47, 29 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
a gdzie foteczki?
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
frezja 22:16, 29 lip 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
No widzisz...jutro zrobię.Dzisiaj ostrzyżyny iglaków...tych wielkich..dużo sprzatania po cięciu ...a potem dopiero posadzę moje hortki Little Lime docelowo w okolicach tychże iglaków i aż sobie nie dowierzam ,że takie zmiany następują ale kto ich nie lubimy kobiety to wiemy..
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies