Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy song

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy song

agnieszka_m 08:39, 30 lip 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Dokładnie zmiany uwielbiamy byle mebel w domu przestawić w inne miejsce i już jest inaczej hehe
zrób zdjęcie tej rabatki
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Tesska 14:51, 30 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
ja sie bardzo ciesze nakupiłam hotek a teraz by sie kopac przydało i sama nie wiem czy teraz czy na wiosne ale jak znam to nie idzie wytrzymac ahhaha
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
frezja 20:40, 30 lip 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
AGNIESZKO...z tymi meblami to prawda...święta prawda.
Co do fotek obiecuję,że będą ale jutro;dzisiaj padamy razem z mężem..uprzątnięcie gałezi..sporo tego.Hortki jak narazie zadołowane dla lepszego oglądu...i mi brakło;myślałam ,że wystarczą 3 na próbę..ale kto by czekał..i teraz szukanie następnych.
A Ty Tereniu sprawczynio tego,żeby stolik zlikwidować,będziesz miała na sumieniu jego brak)w sumie to rację masz..jutro on znika a w jego miejsce...hmmm ..nie powiem??? już plany dalsze są..;jak sie rozkręciłam,to pomysły do głowy same wpadają...to takie nasze ogrodowe radości;
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Tesska 20:49, 30 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
Ewuniu wiesz jak sie ciesze ) sama mam plastikowe krzesła i mnie wkurzaja w dodatku białe tez je wywale mimo ,iz nie stoja przy rabatach)
a wogóle to sie nie spodziewałam takiego obrotu sprawy z tymi krzesłami ahhaha czekam z nie cierpliwością na fotki
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
frezja 15:06, 31 lip 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Jak się zawzięłam)i wyszło tak
zaczynam...
było:


jest:


przed iglakami planuję duży okrąg taki na leżaczki...wysypany kamyczkiem.

z boku:



____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 15:14, 31 lip 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
iglaczki po przycięciu takim solidnym muszę zaopatrzyć w odżywkę..jeszcze nie wiem jaką?

a teraz kilka przyjemnych dla oka ujęć




____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 15:19, 31 lip 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
TERENIU....stół znika)a huśtawa to nie wiem,gdzie ją upchać..żeby to jeszcze "pokrowce"nowe dostać...
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Karol99 15:23, 31 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witaj. Przejrzałem Twój cały wątek. Podoba mi się jak zmieniasz ogród. Robi się u Ciebie już naprawdę ładnie
Za huśtawką to chyba żywopłot z cyprysików? Jak się u Ciebie sprawują, nie przemarzają? A z jakiej strefy jesteś? Pozdrawiam.
frezja napisał(a)
jeszcze takie ujęcia dla zobrazowania problemu..za iglakami ogród sąsiada.W plecach huśtawki jest rabatka ale będzie usunięta...;






myślę o deskach w tym miejscu..taki ala taras
a może tylko kamyczki..hmm



____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
agnieszka_m 15:38, 31 lip 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
no i jest ładnie superrr....
____________________
Mój mały ogródeczek :).
frezja 15:43, 31 lip 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
wstawię za chwilę szyszeczki z tych iglaków..bo sama nie wiem,czy to cyprysy czy coś innego..wybarwienie gałęzi było srebrzyste.Rosną u nas bardzo długo i nie zauważyłam efektu przemarzania.Strefa to chyba II.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies